شناسه: 98715
جهت پرس بررسی می‌کند

واکنش رسانه های ضدانقلاب به جشن فرشته ها در بیت رهبری

در شب ولادت مولای متقیان امیرالمؤمنین علی (علیه‌السلام) مراسم معنوی و پرطراوت «جشن فرشته‌ها» با حضور صدها تن از دختران دانش‌آموزی که به سن تکلیف رسیده‌اند، با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش جهت پرس، 

در شب ولادت مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه‌السلام صدها تن از دختران دانش‌آموزی که به سن تکلیف رسیده‌اند برای اولین بار در بیت رهبری حاضر شدند و اولین نماز پس از تکلیف‌شان را به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) خواندند.

این مراسم معنوی و پر حرارت در حالی برگزار شد که رسانه های ضدانقلاب طی چند ماه گذشته به دنبال متهم کردن مسئولین کشور از جمله رهبر انقلاب به بی توجهی ایشان نسبت به هویت دختران ایران بود.

بازتاب اولیه مراسم توسط دفتر رهبر معظم انقلاب باعث بُهت ضد انقلاب و خوشحالی جبهه انقلاب شد. بُهت جریان معاندین آنچنان زیاد بود که یک روز بعد از مراسم مجبور به واکنش شدند.
مثل گذشته واکنش اولیه برخی از اکانت‌های ضدانقلاب برای به حاشیه بردن و کم رنگ کردن مراسم جشن تکلیف دختران دانش آموز در بیت رهبری اجباری خواندن این مراسم و در بند اسارت قرار گرفتن دختران بود که بی نتیجه ماند.

اما در ادامه برای بی اعتبار کردن بازتاب گسترده این مراسم دست به تخریب شخصیت رهبر معظم انقلاب زدند که باعث تناقض‌گوی اکثریت ضد انقلاب در توییتر شد.

به عنوان مثال اکانت توییتری چشم آبی نوشت:

1

واکنش کاربر توییتری جبهه انقلاب به توییت اکانت چشم آبی:

1

واکنش دیگر کاربر توییتری به دیکتاتور خواندن رهبر معظم انقلاب:

1

دیگر کاربران ضدانقلاب برای پیشبرد اهداف گذشته خود اظهارات شاذی داشتند از جمله مسیح علینژاد که در توییتر نوشت:

1

و یا صفحه رسمی تلویزیون سعودی اینترنشنال در توییتر نوشت:

1

واکنش شبکه ی سعودی اینترنشال به مراسم جشن فرشته ها باعث عیران شدن تناقض های ضدانقلاب شد چرا که همین شبکه تا دیروز طرفدار مسلح شدن کودکان به انواع سلاح ها بودند و حالا این مراسم را مصداق سو استفاده از کودکان میدانستند.

امیرحسین ثابتی در توییتی نوشت:

2

این واکنش ها در حالی است که رسانه های ضدانقلاب همچنان در بُهت این مراسم بودند و کاری از پیش نمی‌بردند و با لفاظی سعی در به حاشیه کشاندن لطافت و طراوت مراسم داشتند.

بخش جالب این واکنش ها مربوط به یک کاربر صهیونیست است که در توییتی نوشت:

صهیونیست

این اظهار پلشت در صورتی از طرف این حیوان غاصب گفته شده است که اگر زندگیش را در جهت حمایت از نتانیاهو قرار ندهد مرگ سرانجام کارش خواهد بود. در دنیا هیچ صهیونیستی وجود ندارد که فهمی درستی از تعلق به فرهنگ غنی یک ملت داشته باشد چرا که وجود منحوس رژیم صهیونیستی متشکل از یک ملت نیست و تشکیل شده از نژادهای دیگر و هویت های جعلی‌ است.

در نهایت همراه با شکست کاربران ضدانقلاب برخی از توییت های تاثیرگذار جبهه انقلاب را به نمایش می‌گذاریم:

شهیددختر پاکفطرت پلشتشهیدگوگولیآقا12345

این مراسم واکنش بین المللی هم داشت و پزشک عراقی را وادار به واکنش کرده بود!

او در توییتی فرق بین دولت سُنی و شیعه را بیان کرد و نوشت:
دولت اهل سنت (مدعیان سیره و روش پیامبر اسلام) و دولت رافضی (شیعه علی ابن ابی طالب)

 

تیر خلاص

پایان.

برچسب ها

ثبت دیدگاه