شناسه: 98697
جهت‌پرس واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را بررسی می‌کند

کدام مسئولان از مناطق زلزله‌زده خوی بازدید کردند؟

هفته گذشته زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ درجه ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه شنبه شب ( ۸ بهمن ۱۴۰۱ ) شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند که بلافاصله اعضای دولت، نیروهای ارتش و سپاه و گروه‌های جهادی در میدان حادثه حضور یافتند.
به گزارش جهت پرس، 

شنبه هفته گذشته حوالی ساعت 22 زلزله‌ای به وسعت ۵.۹ ریشتر شهرستان خوی را لرزاند.

کانون این زلزله در ۱۱۷ کیلومتری ارومیه و ۱۳۴ کیلومتری شهر تبریز بود که اخبار حکایت از حجم بالای تخریب منازل و ساختمان‌ها در شهرستان خوی دارد.

وزیر کشور به مناطق زلزله‌زده خوی
احمد وحیدی وزیر کشور ساعتی پس از وقوع زلزله در شهرستان خوی با حضور شبانه در این شهرستان، ضمن بررسی ابعاد مختلف این زلزله از نزدیک در جریان امور و روند امداد رسانی به زلزله زدگان قرار گرفت. وزیر کشور عصر یکشنبه با حضور در مناطق زلزله‌زده با مردم منطقه گفت و گو و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

1

در صورتی که در دولت قبل بعد از سه هفته یکی از اعضای دولت روحانی به بازدید منطقه زلزله زده سرپل ذهاب رفت و تا قبل آن هم فقط نیروهای بسیج و ... به مردم کمک رسانی می‌کردند.
 

2

حضور محمد مخبر در مناطق زلزله‌زده خوی
سومین روز بعد از زلزله خوی، با سفر غیرمنتظره محمد مخبر همراه بود. معاون اول رییس جمهور با تاکید بر ایجاد آرامش در میان مردم زلزله زده شهر خوی گفت: مسئولین از نخستین ساعات زلزله تا کنون به صورت کامل در صحنه حضور دارند و میزان خدمات و توزیع اقلام رضایت بخش بوده است.
در ویدئویی کوتاهی که از حضور محمد مخبر در خوی منتشر شده، معاون اول رئیس جمهور با انتقاد از گزارش‌های برخی مسئولین استانی با طعنه گفت: گزارش می‌دهید همه چیز خوب است، ما هم فکر می‌کنیم همینطور است!

3

بازدید فرمانده کل سپاه از مناطق زلزله‌زده خوی
سردار حسین سلامی‌ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح روز شنبه 15 بهمن با حضور در مناطق زلزله‌‌زده خوی در جریان آخرین وضعیت مردم و نحوه امدادرسانی به زلزله‌زدگان قرار گرفت.
فرمانده کل سپاه اظهار کرد: تمام امکانات از جمله توان گروه های جهادی را برای کمک بیشتر به مردم  زلزله زده خوی به کار می بندیم تا شرایط آسان تری برای زندگی نسبت به وضعیت فعلی فراهم شود.

4

سفر رئیس‌جمهور به خوی برای بررسی وضعیت مناطق‌ زلزله‌زده
رئیس‌جمهور صبح روز یکشنبه 16 بهمن عازم خوی شد تا شخصا پیگیر نحوه رسیدگی به مشکلات مردم این شهرستان باشد و بلافاصله در بدو ورود مستقیم به اردوگاه اسکان اضطراری این شهر رفت و در سفر چند ساعته خود در میان مردم زلزله‌زده این منطقه حاضر شده و ضمن بررسی مسائل و شنیدن مشکلات مردم پرداخت.

5

واکنش کاربران فضای مجازی به حضور مسئولین در منطقه زلزله‌زده خوی

123456678

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه