شناسه: 98539
بررسی دروغ بزرگ عضو شورای حزب جمهوریت ایران اسلامی

ماجرای تهمت یک اصلاح طلب به قالیباف

رحمت الله بیگدلی، روحانی اصلاح طلبی که با دروغ پراکنی سعی در دیده شدن و فریب عوام دارد این روزها با جابجایی مفهوم سخن قالیباف سعی در واژگون نشان دادن حرف‌های وی دارد.
به گزارش جهت پرس، 

رحمت الله بیگدلی عضو شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی و یکی از فعالان اصلاح طلب کشور این روزها قلم خود را به عنوان خبرنگار به روی دروغ‌هایی می‌گرداند که جز فریب مردم در پس آن حرفی نیست. وی که بارها و بارها با دروغ و توهین به دیگر افراد انقلابی سعی در تخریب فعالیت آنها را داشته این بار هم با جابجایی کلمات دروغی دیگر را برای مخاطبان خود در صفحه مجازی خود منتشر کرده است.

بیگدلی با اشاره به حضور قالیباف در هفدهمین اجلاس اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در الجزیره و دیدار وی با صالح قوجیل رئیس مجلس امت الجزایر و گفته قالیباف در خصوص پیگیری انقلاب الجزایر در دوران جوانیش می‌نویسد: نقلاب الجزایر در ۱۹۵۴ آغاز و در ۱۹۶۲ پیروز شد. قالیباف متولد آگوست ۱۹۶۱ و در سال پیروزی انقلاب الجزایر ۹ ماهه بوده است. وی در متنی که به عمد با جابجایی کلمات قرار به انحراف ذهن مخاطب دارد می‌نویسد:

تصویر
1

وی در ادامه برای سندیت حرف خود بخشی از این گفتگو را به انتشار می‌گذارد تا مخاطب بداند حرف او حق و خارج از توهین و دروغ بوده است. او در ادامه توییت خود می‌نویسد:

تصویر
1

این در صورتی است که در بیان قالیباف ذکر شده است که جوانان انقلابی به واسطه انقلاب الجزایر با این کشور آشنا شده‌اند و او را از سالهای دور تا به امروز می شناسد.

تصویر
1

قالیباف در صحبت خود به این نکته اشاره دارد که جوانان انقلابی از دهه 70 میلادی پیگیر این کشور شده‌اند و برای آشنایی با این کشور مطالعاتی را داشته‌اند و خود وی نیز از همان زمان با این کشور آشنا شده و به دنیال آشنایی بیشتر از اخبار انقلاب الجزایر مطالعاتی را داشته است و با این حساب او در همان دوران یعنی دهه 70میلادی جوانی بیست ساله بود است نه نوزادی نه ماه.

تصویر
1

در ادامه مطالب دروغ و بازی با کلمات این روحانی اصلاح طلب برخی کاربران فضای مجازی با درخواست سند این صحبت و اینکه چرا با جابجایی حرف‌ها سعی در به انحراف کشیدن ذهن عوام را دارد در پاسخ به وی نوشتند:

تصویر
1
تصویر
1

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | چهارشنبه, 11/12/1401 - 10:02 | | پاسخ | پیوند ثابت
خوب بنده خدا درست گفته! شماها از لحن تان مشخصه کی هستید!