شناسه: 98535

علی کریمی دوباره گل به خودی زد! + تصاویر

علی کریمی، فوتبالیست سابق، در استوری جدیدش، تصویر یک کلاس درس در دهلی نو را بجای یک کلاس درس در ایران جا زده است.
به گزارش جهت پرس، 

تصویری که کریمی آن را بدون هیچگونه بررسی و صحت‌سنجی در استوری اینستاگرام خود بازنشر کرده، گروهی از دانش‌آموزان را نشان می‌دهد که به دلیل نبود کلاس درس، در زیر یک پل برروی زمین نشسته‌اند و یک دانش‌آموز دیگر به آن‌ها تدریس می‌کند.

او در ادامه با هشتگی که برروی این تصویر قرار داده، جمهوری اسلامی را مقصر این وضعیت معرفی کرده است.این در حالیست که تصویر مذکور مربوط به یکی از مناطق زاغه‌نشین اطراف دهلی نو، پایتخت هند، است که ۱۱ سال پیش (سال ۲۰۱۲) در رسانه‌های خارجی منتشر شده است.

تصویر
رسانه

گاف‌ها یا اشتباهات عامدانه علی کریمی فقط به این یک مورد محدود نمی‌شود. او در آذرماه هم در ادامه دروغ‌پردازی‌ها و نفرت‌پراکنی‌های خود، تصویر شش سال قبل از حمله به کابل را تحت عنوان اتفاقات جوانرود منتشر کرد.

تصویر
رسانه

 در آبان گذشته هم کریمی برای دمیدن در آتش آشوب‌ها، تصویری را به‌دروغ به نام کودکان سیستان و بلوچستان منتشر کرد که مربوط به گزارشی بود که رسانه‌های خارجی در آگوست ۲۰۱۲ از وضعیت فقر در پاکستان منتشر کرده بودند.

تصویر
رسانه

این سه مورد تنها بخشی از دروغ‌هایی است که کریمی در ماه‌های اخیر با سوءاستفاده از سواد رسانه‌ای کاربران در فضای مجازی منتشر کرده است. 

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

ثبت دیدگاه