شناسه: 98450
پشت پرده اقدام کنگره آمریکا چیست؟

استفاده از نام مهسا امینی برای رسیدن به مقاصد سیاسی

در روزهای اخیر کنگره آمریکا اعلام کرده است که قصد دارد قانون جدیدی را بر علیه ایران و با استفاده از نام مهسا امینی تصویب کند، پشت پرده این ماجرا چیست؟
به گزارش جهت پرس، 

مرگ مهسا امینی دستاویزی شد برای تصویب قانونی به نام مهسا امینی و تحریم های جدیدی از سمت آمریکا. مقامات آمریکایی به بهانه آزادی حق اعتراض در ایران تلاش می‌کنند با موج‌سورای بر روی اعتراضات داخلی بدون توجه به حقوق شهروندان ایران و با استفاده از نام مهسا امینی به مقاصد سیاسی خود برسند و لیست جدیدی از تحریم‌ها را علیه نهادهای کشورمان اعمال کنند.

در آمریکا چه خبر است؟
این خبر وقتی عجیب می‌شود که این روزها اعتراضات مردم آمریکا نسبت به قتل و رفتارهای خشونت آمیز پلیس آمریکا بالا گرفته است.

Video file


در آمریکا شاید حق اعدام و یکسری مجازات‌های دیگر نباشد ولی پلیس آمریکا حق دارد هرکس را که بخواهد به بهانه ایجاد امنیت و یا مقابله با ناامنی به قتل برساند و هیچ دادگاهی برای دادخواهی وجود ندارد

تصویر
پلیس آمریکا


پلیس آمریکا اینگونه به حقوق زنان احترام میگذارد اما نباید با یک خطا عملکرد همه حافظان امنیت کشور زیر سؤال برود، اتفاقی که این روزها عکس آن در ایران افتاد. 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

عزیز | دوشنبه, 11/10/1401 - 17:42 | | پاسخ | پیوند ثابت
خوب داداش چرا چپ می ریم تحریم می کنید راست میریم تحریم میکنید . مهسا امینی میمیره تحریم می کنید . برگ از درخت کاخ سفید می افته ربطش میدین به ایران و تحریم می کنید. چرا برای همدردی با مرگ مهسا امینی تحریم ها رو بر نمی دارین. به خاطر مرگ مهسا امینی تحریم ها رو بردارین. دل آمریکایی ها و غربی ها از مرگ مهسا امینی داغدار نیست اصلا مهسا امینی براشون مهم نیست فقط بازی با اسمش مهمه وگرنه اینا حمایت از ایران مهمه چرا دارویی که هزاران ایرانی برای زنده ماندن به این داروها نیاز دارن رو تحریم کردن. اگه جون مهسا امینی براتون مهمه پس جون مریض های ایرانی چرا براتون مهم نیست . چرا چون هیچ بهره برداری سیاسی از مرگ مریض ها نمی تونید داشته باشید . اینا دنبال بهانه می گشتن تا ایران رو تحریم کنن که مرگ مهسا امینی این بهانه رو داد دستشون . خوب می خواهی از مردم ایران حمایتی کنی تحریم ها رو بردار. بعد با وقاحت تمام میگنن ما به خاطر حمایت از میردمه که داریم پوستشان را می کنیم . الدنگ ها تحریم می کنن بعد منت هم میزارن.
عزیز | دوشنبه, 11/10/1401 - 18:14 | | پاسخ | پیوند ثابت
تحریم به نام مهسا امینی و به کام غربی ها.