شناسه: 98449
بازخوانی فساد خانواده شاهزاده پهلوی به بهانه ماجرای یاسمین اعتمادی

چرا همسر رضا پهلوی با یک معشوق فرانسوی زندگی می‌کند؟

با انتشار تصاویری از یاسمین اعتمادی در کنار یک فرد فرانسوی ظن خیانت او به رضا پهاوی مطرح شد اما ریشه این خیانت به کجا بر میگردد و چرا همسر رضا پهلوی از او جدا شده و با یک معشوق فرانسوی به صورت غیررسمی زندگی می‌کند؟
به گزارش جهت پرس، 

اخیرا با انتشار تصاویری از یاسمین اعتمادی در کنار یک فرد فرانسوی ظن خیانت او به رضا پهلوی تقویت شد و اینطور به ذهن می‌رسید که فساد در خاندان پهلوی به قدری بالاست که همسرش معشوق فرانسوی دارد. با مراجه به اخبار سال های قبل مشخص می شود که به دلیل بی‌بند و باری شاهزاده و ورود زن دیگری به زندگی اش، یاسمین و رضا سال‌هاست که از یکدیگر جدا شده‌اند.

خبر جدایی این دو هم با افشاگری برخی از نزدیکان و دوستان نزدیک خانواده پهلوی منتشر شده است. به گفته این افراد ماجرای بی سر و صدای جدایی یاسمین پهلوی از همسرش رضا پهلوی در سال ها قبل به تصویری از یکی معشوقه های فرزند شاه مخلوع ایران  برمی گردد. روابط نامشروع رضا پهلوی علت اصلی این جدایی و سرد شدن روابط زناشویی رضا و یاسمین بوده است.
این تصویر که موجب بحث های بسیاری در شبکه های اجتماعی محفلی اپوزیسیون شده  از محل یکی از دفاتر کاری رضا پهلوی در امریکا بود که این زن جوان را در آغوش رضا پهلوی  نشان میدهد.

درز این اخبار که با سکوت و عدم تکذیب یا تایید آن توسط خانواده پهلوی همراه شد اما با افشاگری سیامک زند از کارگزاران سابق دربار پهلوی در همان زمان وارد مرحله جدیدی شد! سیامک زند با افشای این مساله که مسائل مالی علت پنهان کاری جدایی این دو نفر است گفته بود: «روابط یاسمین پهلوی با رضا پهلوی تقریبا از یکسال پیش بهم خورده  و وی  از سه‌ هفته پیش زندگی‌ جدید خود را با کوروش آموزگار(فرزند سیروس آموزگار) در فرانسه آغاز کرده است و تلاش‌ها فرح پهلوی نیز جهت باز گرداندن وی به آمریکا بی‌ نتیجه مانده است.»
 
زند همان سال ها با اشاره به اینکه افشای این مساله برای ربع پهلوی که مدعی تاج و تخت ایران است تبعات بسیاری خواهد داشت گفته بود:«در این که جدایی در خانواده پهلوی از جمله پدر وی نیز بارها اینگونه مسائل را تجربه داشته تردیدی وجود ندارد اما مساله مهمتر این است که طبق قوانین امریکا اگر کار یک زوج به طلاق بکشد انها باید تابع قوانین کشوری باشند که در آن زندگی می کنند و چون اینها ( رضا و یاسمین پهلوی) مقیم امریکا هستند اگر بخواهند در ویرجینای امریکا به دادگاه برای طلاق بروند ، رضا پهلوی ناچار است تمام دارایی اش را به صورت مستند به دادکاه اعلام کند تا دادگاه در خصوص این جدایی تصمیم بگیرد.»

یاسمین اعتماد امینی (پهلوی ) همان زمان در صفحه رسمی فیس بوک خود از کناره گیری اش از بنیاد فرزندان ایران خبر داده بود اما دلایل آن را هیچ گاه مطرح نکرده بود. 


چرا خاندان پلهوی تا امروز به دروغ گویی خود ادامه میدهند؟
با انتشار خبر زندگی یاسمین پهلوی با یک معشوق فرانسوی، برخی کاربران برای توجیه مدعی شدند که رضا و یاسمین پهلوی از هم جدا شده اند اما برخی از کاربران فضای مجازی با اشاره به حمایت های رسانه ای یاسمین پهلوی از رضا پهلوی در ماجرای وکالت میدهیم، این سوال را پرسیدند که اگر جدا شدند چرا همه جا از رضا پهلوی به عنوان همسر یاد میکنند؟ این رفتار نشان میدهد که خاندان پهلوی علاوه بر فساد اخلاقی جنسی، دچار دروغ گویی هم هستند و آن قدر وقیح هم هستند که این دروغ گویی را کتمان هم می‌کنند!

تصویر
1


ادعای رهبری اپوزیسیون توسط یک خاندان فاسد
حال که تصاویر یاسمین در کنار یک مرد فرانسوی منتشر شده است، به نظر می رسد کتمان این فسادها غیرقابل انکار باشد. به ویژه برای شخصیتی که مدعی است که میخواهد ایران را نجات بدهد اما در مدیریت زندگی شخصی خودش هم عاجز است. آن هایی که با کمپین وکالت میدهیم به دنبال رهبر کردن چنین فرد فاسدی بودند، از این حجم از فساد در خانواده پهلوی که باعث شده زن و مرد از یکدیگر جدا و هر یک به دنبال هرزگی خود بروند، ناراحت نیستند!؟

تصویر
1
تصویر
2

 

تصویر
3

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | دوشنبه, 11/10/1401 - 20:45 | | پاسخ | پیوند ثابت
ته شعار زن زندگی آزادی همینه. از هم پاشیدن خانواده و رسیدن به هرزگی.
ناشناس | دوشنبه, 11/10/1401 - 22:14 | | پاسخ | پیوند ثابت
ربع پهلوی زن بارگی و هرزگی رو از باباش به ارث برده
A.j | سه شنبه, 11/11/1401 - 20:26 | | پاسخ | پیوند ثابت
این شخص ؛ تام مورلی "مدرس یوگا و درمانگر "
اسمشو سرچ کنید و ببینید با زنان مختلفی (مخصوصا زنان متمول) عکس داره!
این رفتار شما یعنی" قذف " که گناه بزرگ و تعزیر داره..

In reply to by A.j

کار اگاه | چهارشنبه, 11/12/1401 - 20:57 | | پاسخ | پیوند ثابت
مربی یوگا و متاهل که شد، دیگه میشه باهاش هر نوع رابطه ای داشته باشی؟!

متاسفم بابت شعور نداشته تون