شناسه: 98307
آقای مولوی تا کجا ادامه خواهید داد؟

بعد از حمایت از بهاییت، نوبت حمایت از اشغالگران قبله اول مسلمانان رسید/ مولوی عبدالحمید: رژیم صهیونیستی و مردم فلسطین باید صلح کنند!

در حالیکه مولوی عبدالحمید در گذشته معتقد بود اسرائیلی ها سرزمین فلسطین را غصب کرده و بلعیده اند اما الان می‌گوید که حکومت اسرائیل و مردم فلسطین باید صلح کنند.
به گزارش جهت پرس، 

مولوی عبدالحمید در حمایت از موجودیت رژیم صهیونیستی گفت: حکومت اسرائیل و مردم فلسطین باید صلح کنند.

 علیرضا کمیلی فعال جهان اسلام و بین الملل، در یادداشتی تحلیلی درباره نطق جدید مولوی عبدالحمید نوشت: رویه سخنرانی های جناب مولوی عبدالحمید از سیزدهم آبان امسال کاملا رنگ و بوی غربزدگان را داشته است و رفته رفته از همه پرسی با حضور خارجی ها به حمایت از بهائیت و حالا هم در کمال تعجب به صلح مردم فلسطین با حکومت اسرائیل!! رسیده است!!!

اطرافیان و دوست داران ایشان هم اگر شکی داشتند حالا دیگر راهی برای توجیه ندارند. خلط تبعیض و ظلمی که در داخل حس می کنند با این مسائل، هم متاسفانه در فضای عاطفی مخاطبان در حال رخ دادن است ولی انصاف این است که همه در مقابل این سکولاریزم آشکار و همراهی با غرب و حتی پروژه منحوس "دو دولت" در مورد فلسطین موضع شفاف بگیرند.

بنده شخصا بعنوان کسی که معتقدم باید مجرمان حادثه جمعه خونین زاهدان، بدون مسامحه به اشد مجازات برسند، از همه می خواهم بین این مسائل خلط نکنند. بخدا قسم اعتراض به عملکرد مجرمانه نیروی انتظامی که توسط رهبری هم مورد پیگیری قرار گرفت هیچ ربطی به توجیه بهائیت و اسرائیل و.. ندارد!

این سخنان بطور آشکار خیانت به قدس شریف و هم نوایی با سازش کاران است که در روز ریخته شدن خون دهها جوان در اردوگاه جنین، خود بزرگ ترین ظلم به شهدای فلسطین با توجیه صلح و سازش است!

تصویر
1

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | یکشنبه, 11/09/1401 - 02:14 | | پاسخ | پیوند ثابت
آقای عبدالحمید مولوی تو در حدی نیستی که از رژیم صهیونیستی حمایت کنی یا بخواهی در مورد صلح فلسطین و رژیم صهیونیستی حرفی بزنی ، تو حرف شب و روز خودت یکی نیست بعد ادعای میانجیگیری کجا را میکنی ؟ تو خودت تفرقه اندازی بین مردم شهر خودت و بین شیعه و سنس هستی ، پس لطفا کمی کوتاه بیا ، اول اصلاح خود بعد امر به معروف و نهی از منکر دیگران ،