شناسه: 98128
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران:

آقایان مسئول به جمهوری اسلامی رحم کنید!

محمدصادق کوشکی، در یادداشتی با عنوان «به جمهوری اسلامی رحم کنید!» نوشت: اقلیت بی حجب و حیا ۳ درصدی اگر با قانون مهار نشوند مملکت امام زمان را به همراه خود در منجلاب فساد غرق خواهند کرد.
به گزارش جهت پرس، 

محمدصادق کوشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در یادداشتی با عنوان «به جمهوری اسلامی رحم کنید!» نوشت: (با اشاره به عکس پیوست شده) اینجا جزیره کیش از توابع جمهوری اسلامی است و جمهوری اسلامی جایی است که ۳۰۰ هزار نفر از بهترین فرزندانش به خاک افتادند تا احکام شریعت در آن بر زمین نماند!

 اینجا هم قلمرو مسئولیت ابراهیم رئیسی است. همان «رئیسی» که سالها درس شریعت خوانده و الان به عنوان یک مجتهد بر مسند ریاست جمهوری نشسته و به همین دلیل بهتر از سایرین معنای این فرمایش حضرت امام را درک می کند:
 «فلسفه تشکیل حکومت اسلامی اجرای احکام شریعت است!» 

جناب رئیسی!
اقلیت بی حجب و حیا ( که حداکثر ۲ تا ۳ درصد مردم ایرانند) اگر با قانون مهار نشوند «مملکت امام زمان» را به همراه خود در منجلاب فساد غرق خواهند کرد : إِذا أَرَدْنا أَنْ نُهْلِکَ قَرْیَةً أَمَرْنا مُتْرَفِیها فَفَسَقُوا فِیها فَحَقَّ عَلَیْهَا الْقَوْلُ فَدَمَّرْناها تَدْمِیراً! 
پس به ج.ا رحم کنید و اجازه تخریب آن را ندهید! 

 سید عزیز!
شما منتخب «جمهور»ید و جمهور مردم ایران اهل حیا و عفت و پاکی اند و به همین دلیل نباید منافع اکثریت جامعه را فدای هوسرانی اقلیتی کنید که دشمنی آنها با ایران و اسلام در چند ماه اخیر ثابت شده است .

آقای رئیسی!
از ترس هیاهوی این جماعت فاسد، دلهای میلیونها ایرانی مسلمانی که به شما دل بسته اند را نشکنید، 
به خاطر خدا برای مقابله قانونی با بی حجابی و بی عفتی کمر همت ببندید آنگاه خواهید دید که تلاشهای اقتصادی شما هم برکت خواهد یافت و رونق به معیشت مردم باز خواهد گشت : لَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرى‌ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَفَتَحْنا عَلَيْهِمْ بَرَكاتٍ مِنَ السَّماءِ وَ الْأَرْض!/ کانال محمد صادق کوشکی در ایتا

برچسب ها

ثبت دیدگاه