شناسه: 97817
در گزارش جهت پرس بخوانید؛

تلاش گروهک تروریستی منافقین در تصویب قطعنامه اروپا علیه سپاه/ دانشجوی اصلاح‌طلب چگونه سر از پارلمان اروپا در آورد؟

شبنم مددزاده عضو گروهک تروریستی منافقین در توییتی از حضور خود در محل پارلمان اروپا و تلاش جهت تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران رونمایی کرد.
به گزارش جهت پرس، 

شبنم مددزاده (متولد ۱۳۶۷) نایب دبیر شورای تهران دفتر تحکیم وحدت و عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم کرج بود که در دادگاه شعبه ۲۸ انقلاب به اتهام ارتباط و همکاری با سازمان مجاهدین خلق به ۵ سال حبس محکوم شد. این زندانی سیاسی پس از تحمل ۵ سال حبس در بهمن سال ۱۳۹۲ از زندان آزاد شد.

شبنم مددزاده که تا پیش از آن خود را یک فعال دانشجویی اصلاح طلب معرفی می کرد، بعد از آزادی از زندان به فرانسه رفت و در آذرماه سال95 با حضور در میتینگ گروهک تروریستی منافقین در پاریس به ایراد سخنرانی پرداخت.

شبنم مددزاده

نکته جالب ماجرا در مورد این عضو گروهک منافقین آن بود که اصلاح‌طلبان و ضد انقلاب از او به عنوان فعال حقوق بشر یاد می‌کردند و اتهاماتش را اقدام حاکمیت جمهوری اسلامی برای ساکت کردن مخالفانش میدانستند.

شبنم مددزاده به تازگی تصویری از حضور خود در استراسبورگ محل پارلمان اروپا در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که نشان از تلاش منافقین در ضربه به کشور و منافع مردم بواسطه ارتباطات بین المللی با دشمنان ایران دارد.

شبنم مددزاده

قابل ذکر است در روز گذشته که پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه ای خصمانه سپاه پاسداران را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به حضور مددزاده در پارلمان اروپا و فریب دادن مردم توسط رسانه در بیگناه خواندن وی در مدت زمان زندانی بودن و استفاده از جمله "جای دانشجو زندان نیست" برای تحریک احساسات مردم واکنش نشان دادند که در ادامه ملاحظه میفرمائید:

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه