شناسه: 97676
سردار حسن‌زاده مطرح کرد؛

تبیین تمام عیار فرهنگ دفاع مقدس با کوتاهی مواجه بوده است

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: در تبیین تمام عیار فرهنگ دفاع مقدس کوتاهی کرده‌ایم و امروز دشمنان همه تلاش‌شان را می‌کنند جلوی پیشرفت ما را بگیرند.
به گزارش جهت پرس، 

سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ، با اشاره به انتقال مفاهیم دفاع مقدس برای جوانان گفت: فرهنگ دفاع مقدس توجه ویژه به آرمان‌ها، مبانی و اهداف انقلاب اسلامی دارد و اگر بتوانیم مؤلفه‌های فرهنگ دفاع مقدس را برای ملت مان به ویژه جوانان تبیین کنیم، اقدام مناسبی را انجام داده ایم.

وی افزود: باید برای جوانان تبیین کنیم که جوانان ما در دفاع مقدس حاضر شدند و جانشان را فدا کردند تا ملت و مردم کشورشان در سلامت به سر ببرند و دین، فرهنگ و نظامشان حفظ شوند و نظام کشورشان ارتقا پیدا کند و شاهد پیشرفت‌های کشورشان باشند. اگر بتوانیم این فرهنگ را به خوبی تشریح کنیم، قطعاً این فرهنگ ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه محمد رسو الله تهران بزرگ گفت: امروز در گروه‌های جهادی شاهد فعالیت جوانانی هستیم که در فضاهایی که دارای بحران‌های مختلف است، با همان انگیزه و اعتقادات شأن حضور پیدا می‌کنند. اگر بتوانیم همین را برای جوانان تبیین کنیم توانسته ایم مسیر را برای شأن روشن کنیم که الحمدالله این فضا را شاهد هستیم. البته در تبیین تمام عیار این فضا کوتاهی کرده‌ایم و امروز دشمنان همه تلاش‌شان را می‌کنند جلوی پیشرفت ما را بگیرند.

سردار حسن زاده گفت: فرهنگ جهادی فرهنگ دفاع مقدس است و این فرهنگ کاملاً بر مبنای رشد، ارتقا و اعتلای مردم، ملت، کشور و انقلاب است؛ دشمنان ما نمی‌خواهند این رشد و پیشرفت را ببینند؛ بنابراین هرچه بیشتر این مفاهیم را تبیین کنیم در سایه ارتقا و پیشرفت کشور می‌توانیم موفق تر عمل کنیم.

منبع: مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه