شناسه: 97396

راهیابی ۴ نمایش از منطقه سه به جشنواره بین المللی تئاتر فجر

برگزیدگان بیست و هفتمین جشنواره منطقه سه تئاتر فجر در مازندران معرفی شدند و چهار نمایش به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
به گزارش جهت پرس، 

بیست و هفتمین جشنواره منطقه سه تئاتر فجر چهارشنبه شب با معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف در ساری پایان یافت و چهار نمایش از این منطقه به تئاتر بین المللی فجر راه یافتند.

در آئین اختتامیه که با حضور بیش از ۲۰۰ هنرمند از ۹ استان کشور و با حضور ۱۸ گروه نمایشی برپا شد، نمایش‌های پهلوان قلیج، پیله‌های خیس، الهه سنگ و نقطه صفر مرزی برای شرکت در جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

داوری این دور از جشنواره را سیدمحمد مصطفی موتورچی، حسینعلی شوندی، محمدرضا آزاد، احمد جولایی و حسن دولت آبادی برعهده داشتند.

در بخش بازیگری زن، زهرا لطفی بازیگر زن نمایش نقطه صفر مرزی، بازیگری مرد رضا محمدیان برای نمایش پهلوان قلیچ، طراحی لباس فرزانه میرزایی برای نمایش پهلوان قلیچ، طراحی نور رضا پورتراب زاده برای نمایش پیله‌های خیس و گریم فرزانه میرزایی و محدثه سادات میررفیعی برای نمایش پهلوان قلیچ اهدا شد.

جایزه بهترین برشور به سید ارشیا هاشمی برای نمایش شیموئی، موسیقی به علی حامدی برای نمایش پهلوان قلیچ و طراحی صحنه به محمدرضا عابدینی برای نمایش نقطه صفر مرزی رسید و مجید انوری برای نویسندگی نمایشنامه پیله‌های خیس و رضا محمدیان و حسین قاسمی برای کارگردانی نمایش پهلوان قلیچ تندیس جشنواره و دیپلم افتخار را کسب کردند.

این جشنواره از روز یکشنبه در ساری شروع شده بود.

منبع: مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه