شناسه: 97393

حرف‌های جدید «کیمیا» مدل اینستاگرامی درباره حال و هوای این روزهای ایران

«کیمیا» مدل اینستاگرامی می‌گوید: وقتی پست‌ها و استوری‌های خودم درباره اغتشاشات را پاک کردم، به یک‌باره ریزش فالوور شدیدی داشتم و تهدید می‌شدم که چرا از اغتشاشات حمایت نمی‌کنم!
به گزارش جهت پرس، 

یکی از ابزارهای ضدانقلاب برای روشن نگه داشتن آتش اغتشاشات، فضای مجازی و کمک گرفتن از سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها است.

یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی در اعترافات خود، صحبت‌های قابل تاملی درباره تاثیرپذیری خود این افراد از فضای مجازی دارد. این فرد توسط ماموران پلیس دستگیر شده است.

"کیمیا" که اینفلوئنسر لباس در اینستاگرام است که پیش و حین اغتشاشات اخیر در خارج از کشور اقامت داشته در این ویدیو می‌گوید: "من در اینستاگرام تبلیغات لباس و لوازمات آرایشی انجام میدادم و بیش از 100 هزار دنبال‌کننده داشتم.

 

Video file

در اینستاگرام، کلیپ‌ها و ویدیوهایی را میدیدم که ایران درگیر اغتشاشات است؛ آنها را باور کردم و در صفحه خود به نمایش گذاشتم اما بعد از اینکه به ایران مراجعه کردم، متوجه شدم این فیلم‌ها غیرواقعی و ساختگی است و پست‌ها و استوری‌های خود را پاک کردم.
به یک‌باره ریزش فالوور شدیدی داشتم و تهدید می‌شدم که چرا از اغتشاشات حمایت نمی‌کنم! آن چیزی که من در ایران دیدم، امنیت و روند عادی زندگی مردم است؛ من به همراه دوستان خود به سینما رفتم از مراکز خرید بازدید و خرید کردم و هیچ مشکلی هم برایم پیش نیامد ...

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه