شناسه: 97317
طبق ادعای یک کاربر

هویت ابرجاسوس دستگیر شده مشخص شد

تقریبا روشن شده جاسوسی که دیروز عباس اصلانی خبر بازداشتش را اعلام کرد آقای علیرضا اکبری معاون پیشین وزارت دفاع و مشاور شمخانی در دوران حضور او بوده است.
به گزارش جهت پرس، 

روز گذشته 19 دی ماه خبری مبنی بر دستگیری یکی از مقامات ارشد کشوری به عنوان جاسوس در رسانه‌ها منتشر شد، در خبرها نامی از وی و سمت او اعلام نشده بود.

تصویر
1

در پی این خبر، خبری حاکی از این که فرد جاسوس به سابقه پر تکرار دولت آقای روحانی از روئسای زمان ایشان است در رسانه‌ها منشر که محمود واعظی، در رابطه با شایعاتی که درمورد دستگیری اعضای دولت تدبیرو امید مطرح شده، اظهار کرد: هیچ یک از اعضای دولت تدبیر و امید بازداشت نشده اند. وی افزود: علاوه براین من با حسن روحانی، رییس دولت های یازدهم و دوازدهم صحبت کردم و او هم اطلاعی از چنین اتفاقی نداشت.

اما امروز یکی از کاvبران فضای مجازی در صفحه توییتر خود با افشای نام این جاسوس نوشت: تقریبا روشن شده است جاسوسی که دیروز آقای عباس اصلانی خبر بازداشتش را اعلام کرد آقای علیرضا اکبری معاون پیشین وزارت دفاع و مشاور شمخانی در دوران حضور او بوده است. سردار اکبری رییس سازمان نظامی اجرای قطعنامه ۵۹۸ در ستادکل نیروهای مسلح بود. البته به نظر تعبیر ابرجاسوس بزرگنمایی است.
از راست: نفراول  

تصویر
1
تصویر
1

برچسب ها

ثبت دیدگاه