شناسه: 96814

فرزند سید حسن نصر الله شایعات مربوط به شرایط جسمانی وی را تکذیب کرد

در حالی که رسانه‌های صهیونیستی و عربی مخالف مقاومت سعی در شایعه پراکنی درباره وضعیت جسمانی سید حسن نصر الله دارند، فرزند او تمام این شایعات را تکذیب کرد.
به گزارش جهت پرس، 

رادیو صوت لبنان به نقل از جواد حسن نصر الله فرزند سید حسن نصر الله خبر داد، او ساعاتی پیش با پدرش گفتگو کرده است.

به نوشته این رسانه لبنانی، فرزند سید حسن نصر الله در صفحه توئیتر خود در مورد شایعات منتشر شده در مورد وضعیت جسمانی پدرش گفت، اطلاعاتی که به ویژه در رسانه‌های اسرائیلی منتشر می‌شوند دروغ هستند، به این دلیل که من نیم ساعت پیش با پدرم گفتگو کرد.

جواد

گفتنی است حزب الله لبنان از لغو سخنرانی سید حسن نصرالله به دلیل ابتلا به آنفولانزا خبر داده و اعلام کرده بود که این سخنرانی به سه شنبه موکول شده است.

سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که قرار بود شامگاه 9 دی به مناسب سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی ایراد شود، لغو و به سه شنبه موکول شد.

بیانیه روابط عمومی حزب الله که در آن اعلام کرده بود سخنرانی که قرار بود جمعه شب برگزار شود، به دلیل ابتلای سید حسن نصرالله به آنفولانزا لغو گردید، باعث شد تا برخی از رسانه‌های عربی مخالف مقاومت به ویژه رسانه‌های سعودی و نیز رسانه‌های صهیونیست به داستان پردازی و شایعه پراکنی در مورد وضعیت جسمانی دبیر کل حزب الله لبنان بپردازند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه