شناسه: 96651
وحید شمسایی:

چند ملی‌پوش فوتسال شرایط جام ملت‌های آسیا را ندارند/ تورنمنت کیش دبستان بسیار خوبی بود

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان معتقد است برخی بازیکنان این تیم، نسبت به جام ملت‌های آسیا دچار اُفت محسوسی شده‌اند.
به گزارش جهت پرس، 

وحید شمسایی، درباره تورنمنت فوتسال کیش که با حضور جوانانی از سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: از کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال بابت برگزاری تورنمنت کیش تشکر می‌کنم. بازیکنان زیادی در این بازی‌ها حضور داشتند و بیشتر از 90 مسابقه برگزار شد، اما این تازه شروع کار است.

تورنمنت کیش دبستان بسیار خوبی بود
وی با اشاره به لزوم توجه به این بازیکنان جوان بیان کرد: ما انگار تازه بچه را به دبستان فرستادیم، اما نباید دوره‌های راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه این بچه را فراموش کنیم. تورنمنت کیش دبستان بسیار خوبی بود و خودم سه چهار بازیکن خوب در این بازی‌ها دیدم. ما باید به این دریای خروشان بها بدهیم و ساختار خوبی ایجاد کنیم. اگر گام به گام پیش برویم، روزهای روشنی پیش رو خواهیم داشت.

همه دیدارها را با جزئیات کامل می‌بینیم
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد برنامه‌های این تیم تصریح کرد: تا زمانی که قرارداد دارم، کارم را انجام می‌دهم. من پس از جام ملت‌های آسیا بازی‌های لیگ را در سالن تماشا نکردم، اما همراه با مربیان تیم ملی همه دیدارها را با جزئیات کامل دیدیم و برنامه‌مان را برای هفته‌های آینده که بازی‌ها سخت‌تر می‌شود، چیده‌ایم. هفته‌های باقیمانده لیگ برتر سخت‌تر می‌شود و می‌خواهیم ببینیم بازیکنان در شرایط دشوار چگونه خواهند بود.

رسانه

چند بازیکن لیگ یکی را هم دیده‌ام
شمسایی با بیان اینکه می‌خواهد لیگ دسته اول را هم تماشا کند، به تسنیم گفت: چند بازیکن را در پُست‌های مختلف در لیگ یک دیده‌ام و تا زمانی که هستم، درهای تیم ملی روی جوانان و آینده‌سازان باز خواهد بود. ما در رده سنی 19 تا 23 سال کمبود داریم و درباره تشکیل تیم امید با اصولی صحبت کردم. استعدادهای جوان باید در تیم امید به میدان بروند تا تن آنها در تیم ملی بزرگسالان نلرزد. چند بازیکن که در لیگ برتر درخشیده بودند، در اردوی تیم ملی کارآیی لازم را نداشتند که به‌خاطر استرس بود.

مجبوریم با تیم‌های ضعیف‌تر بازی کنیم
وی راجع به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران عنوان کرد: وقتی بازیکنان جوان را دعوت می‌کنید، باید با تیم‌های برتر جهان بازی دوستانه داشته باشید. ما مجبوریم با تیم‌های ضعیف‌تر و برخی کشورهای آسیایی بازی کنیم. اگر دیدار دوستانه‌ای نداشته باشیم، در اسفند اردویی تدارکاتی برگزار می‌کنیم. احسان اصولی پای کار است و نامه‌نگاری‌ها را انجام می‌دهد. صحبت‌هایی برای دیدار با تیم ملی ازبکستان انجام شده است تا فروردین به ایران بیایند. همچنین تاریخ سفر ما به برزیل مشخص شده است.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه