شناسه: 95462
بعد از توهین به پیامبر اسلام رقم خورد

توهین جدید نشریه فرانسوی به رهبر انقلاب/ تصاویر

نشریه فرانسوی شارلی ابدو با سابقه توهین به پیامبر اسلام (ص) برای احیای اغتشاشات اخیر تلاش کرده با توهین به رهبر معظم انقلاب، به اغتشاشگران روحیه بدهد!
به گزارش جهت پرس، 

نشریه طنز شارلی ابدو که سابقه توهین به پیامبر اسلام(ص) و مسلمانان را دارد، به تازگی در اقدامی سخیف باب توهین به رهبر معظم انقلاب را هم باز کرده است. به گزارش رسانه های فارسی زبان خارج از کشور همچون بی بی سی فارسی که طی ماه های اخیر عملا بر تجزیه طلبی و ویرانی ایران متمرکز بودند، این نشریه فرانسوی طی فراخوانی عمومی درخواست داده است که کاریکاتور رهبر معظم انقلاب کشیده شود.

این نشریه مبتذل و سطحی نگر به ظن خود تلاش دارد که با توهین به رهبر معظم انقلاب آتش فتنه های اخیر را بعد از خاموش شدن، بار دیگر شعله ور کند. این نشریه فرانسوی در اطلاعیه خود همچنین به رهبر فقید انقلاب آیت الله خمینی نیز توهین کرده و مدعی است که جامعه را نمیتوان با احکام دینی اداره کرد.

نشریه هتاک شارلی ابدو مدعی است که آیت الله خامنه ای آخرین رهبر جمهوری اسلامی خواهد بود و بعد از آن جمهوری اسلامی به پایان خواهد رسید! این نشریه فرانسوی در واقع آرزوهای بربادرفته براندازان را تکرار کرده است.

این به اصطلاح نشریه‌ فرانسوی پیش‌تر نیز با انتشار کاریکاتورهای موهن به پیامبر اعظم جسارت کرده بود که با پاسخ قاطع مسلمانان رو‌ به رو شد، حالا با تکرار این اقدام خباثت آلود سعی در تخریب آیت‌الله خامنه‌ای داشته اما حقانیت ایشان را فریاد زده است.

جهت پرس ضمن محکوم کردن این اقدام نشریه فرانسوی و درخواست بررسی همه جانبه موضوع به مسئولان وزارت خارجه توصیه می‌کند که اقدام جدی در مقابل این هتاکی انجام بدهند، به ویژه این که طی ماه های اخیر کشورهای اروپایی همچون فرانسه عملا در امور داخلی ایران دخالت کرده اند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | شنبه, 09/19/1401 - 18:31 | | پاسخ | پیوند ثابت
حالا این مطلب را شما گذاشتید که چه شود ؟! شارلی ابدو در خود فرانسه دفترش در پاریس مخفی است از ترس حمله !