شناسه: 95119
خودتان دروغ‌تان را باور می‌کنید؟

اینترنشنال: یک فرمانده ارشد سپاه با ما گفتگو کرد!

شبکه سعودی اینترنشنال و و رسانه‌های ضدانقلاب که از انتشار اخبار دروغ و اغراق‌آمیز دریغ ندارند در خبری عجیب ادعا کردند که یکی از فرماندهان ارشد سپاه با نشنال سعودی گفتگو کرده است.
به گزارش جهت پرس، 

شبکه سعودی اینترنشنال و رسانه‌های ضدانقلاب که در روزهای گذشته کارویژه‌شان انتشار اخبار دروغ و بدون سند و مدرک بوده، در جدیدترین خبر بدون سند و مدرک مدعی شده که یکی از فرماندهان ارشد سپاه با آن شبکه گفتگو کرده و گفته است که فرماندهان این نهاد به دلیل کمبود نیرو، بازنشستگان را فراخوانده‌اند.

این ادعا را باید در ادامه خبرهایی دانست که از سوی این شبکه و سایر شبکه‌های ضدانقلاب منتشر شد و خیلی زود مشخص شد که دروغ است. در روزهای گذشته شاهد بودیم که اینترنشنال یک سارق مسلح را که در تعقیب و گریز پلیس کشته شد به عنوان کشته اعتراضات معرفی کرد. یا اینکه در مورد تیم ملی فوتبال ادعاهای مختلفی مطرح کرد؛ از جمله اینکه اسم سردار آزمون از تیم ملی خط خورد.

بی‌بی‌سی فارسی نیز پیش از این فردی را به نام بختیار که سابقه‌ای در فرماندهی سپاه نداشت و همسر سابقش فریبا داودی مهاجر از افراد ضدانقلاب بود را به عنوان فرمانده ارشد سابق سپاه جا زد! در حالی که او سابقه‌ای در فرماندهی نداشت و سوابقی هم که برای او در ویکی‌پدیا ساخته بودند، دروغ بود و حذف شد.

بالاخره وقتی که سی‌ان‌ان، نیویورک تایمز و دیلی میل چوب حراج به حیثیت‌شان می‌زنند و ادعاهای عجیب و غریب در مورد ایران منتشر می‌کنند، حرجی بر اینترنشنال نیست که ادعاهای بدون سند و مدرک و دروغ مطرح کند.

وزیر اطلاعات این شبکه را تروریستی اعلام کرده و کارکنانش هم مورد تحریم‌های وزارت خارجه قرار گرفتند. طبق خبری هم که تسنیم در گذشته منتشر کرد، دو نفر از کارکنان آن شبکه تروریستی با نهادهای امنیتی اعلام همکاری کردند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه

علی | شنبه, 09/12/1401 - 17:55 | | پاسخ | پیوند ثابت
حرامیان دست و پا میزنند این کفتارها که دستشان به خون مردم این سرزمین آلوده است راه منافقین را همچون دهه 60 طی میکنند زالو صفتان دنبال راهی برای اغتشاش و ویرانی ایران عزیز هستند اما زهی خیال خام ما خون و جون میدیم تا شهدایمان و ناموسمان سربلند باشند ما را از چه میترسانی از ذبح شدن و شهادت ما آماده شهادتیم ما راهمان را از امام خمینی و فرزند خلفش امام خامنه ای و سردار سلیمانی انتخاب کرده ایم تا ظهور مولایمان مهدی موعود.