شناسه: 95114
عضو شورای شهر مشهد در گفتگو با جهت پرس:

تا پای جان برای اقتدار جمهوری اسلامی ایران/ مردم پاسخ سیاسیون فرصت طلب را می‌دهند

وظیفه هر ایرانی حمایت از نظام و انقلاب ایران اسلامی است، چرا که دشمنان کشورمان با هر حیله و شیطنتی به دنبال این هستند که به کشور آسیب بزنند.
به گزارش جهت پرس، 

موسی الرضا حاجی بگلو  پیرامون حمایت همه جانبه مردم ایران از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: وظیفه هر ایرانی حمایت از نظام و انقلاب ایران اسلامی است، چرا که دشمنان کشورمان با هر حیله و شیطنتی به دنبال این هستند که به کشور آسیب بزنند، نمونه آشکار آن را می‌توانیم در حوادث اخیر ببینیم که ۴۷ کشور دنیا، چندین سرویس‌ جاسوسی و فضای مجازی دروغین خبرسازی‌های دروغین انجام دادند تا مردم را به هر طریقی شده احساسی کرده و ضربه خودشان را به نظام بزنند. 
وی افزود: در این میان متاسفانه تعدادی احساسی شده، تحت تاثیر فضای مجازی دروغ قرار گرفتند و عده‌ای نیز جزو عوامل سرویس‌های خارجی فعالیت داشتند و به ماموریت محوله خود می‌پرداختند؛ از این رو باید دقت نظر داشته باشیم و اجازه ندهیم که دشمنان کشور را به سمت آشوب و درگیری‌های خیابانی ببرند. 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: دشمن تلاش داشت که از جنسیت زن، مباحث قومیتی، مذهبی و غیره در اغتشاشات خیابانی بهره بگیرد و مردم را فریب دهد ولی همانطور که بر همگان نمایان شد، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی نسبت به افرادی که به صورت احساسی به خیابان آمده بودند، برخورد انتظامی انجام ندادند. 
حاجی بگلو با اشاره به اینکه در جریان اغتشاشات اخیر تعدادی از هموطنان، بسیجیان، نیروهای امنیتی و انتظامی با مظلومیت به شهادت رسیدند، گفت: وظیفه ما این است که شرایط را به سمتی سوق دهیم که وحدت و اتحاد حرف اول مردم ایران عزیز باشد. 
رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی اظهار کرد: در برخی مسائل اقتصادی و خدمت رسانی به مردم که با آن مواجهیم، رد پایی از شیطنت کشورهای متخاصم وجود دارد که بستر خدمت رسانی را با مشکل مواجه کرده، تحریم‌های ظالمانه اعمال کرده و دروغ پردازی می‌کنند. 
حاجی بگلو گفت: مدیران و مسئولین می‌بایست با تمام توان تهدیدها دشمنان را به فرصت تبدیل کرده و ارائه خدمت مطلوب‌تری به مردم داشته باشند تا مردم احساس خدمت مسئولین را درک و لمس کنند. 
وی ادامه داد: در این شرایط نباید جز خدمت به مردم، اندیشه دیگری داشته باشند تا مبادا مسئله‌ای آن‌ها را از خدمت گذاری دور کند؛ این در حالی است که آن دسته از مسئولینی که شهامت و شجاعت کار کردن برای مردم را ندارند، باید پیش از عزل، ترک مسئولیت کنند. 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: مسئولین می‌دانند که اگر به مردم خدمت کنند، پاسخ مثبتی خواهند داد ولی برای برخی از سیاسیون کشور و جریان‌های سیاسی فرقی ندارد که از کدام حزب و دسته باشند و تاکنون مواضع رسمی خود را در رابطه با این حوادث بیان نکرده، تکلیف خودشان را با مردم و کشور مشخص نکردند و به دنبال محافظه کاری بودند. 
وی با بیان اینکه اینگونه افراد نمی‌توانند مدعی سیاسی بودن باشند، گفت: این افراد نمی‌توانند اظهار نظر خود را در شرایط مطلوب کشور بیان نمایند و در این ایام سکوت کنند؛ افرادی که در مقابل دروغ پردازی‌ها، هجمه به امنیت کشور و بی‌احترامی به آن، رویه سکوت را برای خود انتخاب کردند و پاسخی و اظهار نظری در رابطه با حوادث اخیر نمی‌کنند، بایستی منتظر پاسخی قاطع مردم نسبت به این افراد سیاسی فرصت طلب باشند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه