شناسه: 94718
فرمانده نیروی زمینی سپاه:

مقابله با گروهک‌های تجزیه‌طلب تا نابودی کامل ادامه خواهد داشت

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران از تقویت یگان‌های زرهی سپاه در مرزهای غرب و شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: مقابله با گروهک‌های تجزیه‌طلب ادامه دارد.
به گزارش جهت پرس، 

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از استقرار یگان‌های زرهی و نیروی مخصوص نزسا در نوار مرزی غرب و شمال‌غرب کشور خبر داد.

وی افزود: به‌دنبال تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب ضدایرانی در شمال‌غرب کشور و ایجاد شرارت و ناامنی در برخی مناطق، نیروی زمینی سپاه با تقویت نیروهای خودی در محدوده نوار مرزی استان‌های غرب و شمال‌غرب کشور و بهره‌گیری از همکاری مردم غیور بومی به مقابله قاطعانه با عوامل ناامنی در منطقه می‌پردازد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه "هم‌اکنون برخی یگان‌های زرهی و نیروی مخصوص نزسا در حال عزیمت به استان‌های مرزی غرب و شمال‌غرب کشور هستند"، تصریح کرد: این اقدام نیروی زمینی سپاه به‌منظور تقویت یگان‌های مستقر در مرز و جلوگیری از نفوذ تیم‌های تروریستی وابسته به گروهک‌های تجزیه‌طلب مستقر در اقلیم شمال عراق صورت گرفته است.

به گزارش تسنیم، نیروی زمینی سپاه از اوایل مهرماه سال جاری عملیاتهای موشکی، پهپادی و توپخانه‌ای خود علیه گروهک‌های تجزیه‌طلب مستقر در اقلیم کردستان عراق را آغاز کرده و تاکنون در چندین مرحله، مقرهای گروهک‌های تروریستی نظیر دموکرات، کومله، پژاک و پاک را مورد اصابت قرار داده است.

این گروهک‌ها در دو ماه اخیر با توجه به شرایط کشور، سعی داشتند با اعزام نیرو و تجهیزات و انجام عملیات‌های تروریستی، به ناامنی‌ها و اغتشاشات در شهرهای مرزی دامن بزنند که برخی از نیروهای آن‌ها نیز بازداشت شدند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه