شناسه: 94709

استقبال آمریکا از تصویب قطعنامه ضدایرانی حقوق بشری در ژنو/ حمایت دوباره ایالات متحده آمریکا از اغتشاشات

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا از تصویب قطعنامه ضدایرانی حقوق بشری در ژنو استقبال کرد و در تداوم حمایت از ناآرامی ها و اغتشاشات در ایران، مدعی حمایت از ایرانیان شد.
به گزارش جهت پرس، 

وزیر خارجه دولت بایدن که از آغاز حوادث ایران، به رغم ادعای شعار رویکرد دیپلماسی در قبال جمهوری اسلامی ایران، تمرکز خود را به همراه همکارانش بر دخالت در امور داخلی و ناآرامی ها در ایران گذاشته اند، ادعا کرد که نشست ویژه امروز شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو  به وضعیت رو به وخامت حقوق بشر در ایران پرداخت و بر اقدامات بیرحمانه، سرکوب و خشونت حکومت ایران علیه زنان و کودکان به ویژه دختران  متمرکز شد.

شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو قطعنامه ضدایرانی روز پنجشنبه ۲۴ نوامبر/ ۳ آذر درباره آنچه «وضعیت حقوق بشر در ایران» خوانده شده، به تصویب رساند.

بلینکن روز پنجشنبه به وقت محلی با انتشار بیانیه ای در تداوم ادعاهای خود افزود: پس از مرگ مهسا امینی در بازداشت به اصطلاح «پلیس ارشاد» ایران، هزاران ایرانی شجاع، جان و آزادی خود را به خطر انداخته اند تا به ظلم و خشونت حکومت که سابقه ای طولانی در این زمینه دارد اعتراض کنند.

وزیر خارجه آمریکا در حمایت از برهم زنندگان نظم عمومی جامعه ایران و اغتشاشگران مدعی شد:  حکومت ایران به این اعتراضات با سرکوب بیرحمانه معترضان مسالمت‌آمیز، از جمله واکنش مرگبار در 19 نوامبر در مهاباد، دستگیری‌های گسترده از جمله بازداشت روزنامه‌نگاران و استفاده از حکم اعدام علیه معترضان مسالمت‌آمیز پاسخ داده است.

بلینکن به اغتشاشگران وعده داد: آمریکا به حمایت از مردم ایران در مقابل این سرکوب بیرحمانه ادامه می دهد.

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما مجددا از رژیم ایران می خواهیم  سرکوب خشن خود و خشونت علیه زنان و دختران را متوقف کند.

بلینکن مدعی شد: شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد (در ژنو)  نقش مهمی در جلب توجه جامعه بین الملل به بحران های حقوق بشر مانند بحران ایران، بررسی آنها و ایجاد مکانیسم های پاسخگویی برای مستندسازی و پاسخگویی به تخلفات دارد.

وزیر خارجه آمریکا ادعا کرد: جلسه امروز بدون شک نشان می دهد  که اعضای شورای حقوق بشر وخامت اوضاع در ایران را به رسمیت شناخته اند و کمیته حقیقت یاب که امروز ایجاد شد، از شناسایی افرادی که در سرکوب خشونت‌آمیز مداوم مردم ایران نقش دارند و مستند سازی اقدامات آنها، اطمینان خواهد یافت.

این مقام دولت بایدن در ادامه حمایت از اغتشاشگران و مخالفان جمهوری اسلامی ایران مدعی شد که  همچنین همکاری جامعه بین‌الملل برای اطمینان از عدم نقش داشتن ایران در نهادهای بین المللی عهده دار وظیفه حمایت و ارتقای حقوق بشر زنان، اهمیت دارد.

بلینکن همسو با مخالفان جمهوری اسلامی ایران، وعده داد  همانطور که کامالا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا اخیرا اعلام کرد، آمریکا در حال همکاری با سایر کشورها برای حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان است.

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد ما مشتاقانه منتظر روزی هستیم که همه ایرانیان بتوانند از حقوق بشر و آزادی های اساسی مندرج در بیانیه جهانی حقوق بشر برخوردار شوند. این روز بسیار عقب افتاده است.
 

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا چهارشنبه شب به وقت محلی در آستانه ۲۵ نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان و آغاز کمپین ۱۶روزه اقدام جهانی علیه خشونت‌های جنسیتی، این ادعا را در بیانیه‌ای تکرار کرد.

بایدن در بخشی از این بیانیه که در آستانه تشکیل نشست سیاسی شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو صادر شده است، مدعی شد: ما در کنار زنان ایران هستیم که برای مطالبه حقوق بشر و آزادی‌های اساسی خود با خشونت و ظلم روبرو هستند.

دولت بایدن از آغاز حوادث داخلی ایران، حمایت از ناآرامی ها را در دستور کار خود قرار داده و از برهم زنندگان نظم عمومی حمایت و با برگزاری نشست هایی با مخالفان جمهوری اسلامی ایران بر اقدامات ضد ایرانی خود شدت بخشیده و بر فهرست تحریم های ضد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر افزوده است.

وزارت خزانه داری آمریکا در تازه ترین اقدام، روز چهارشنبه به وقت محلی، دوم آذرماه، اسامی سه مقام محلی در استان کردستان ایران را به فهرست تحریم‌های خود علیه ایران به بهانه نقض حقوق بشر افزود.

ادعای بایدن در حمایت از زنان ایران در حالی است که دولت او به صراحت اعلام کرده در پی تعلیق عضویت ایران در کمیسیون مقام زن سازمان ملل است.

کامالا هریس معاون بایدن، پس از دیدار با یکی از به اصطلاح فعالان حقوق بشر که از مخالفان جمهوری اسلامی ایران و حامیان افزایش تحریم ها علیه ملت ایران است، دوم نوامبر /۱۱ آبان ماه همزمان با نشست غیررسمی (آریا فرمولا) و ضد ایرانی سازمان ملل درباره حوادث اخیر ایران، در بیانیه ای قصد واشنگتن برای همکاری با شرکا به منظور حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد را اعلام کرد.

این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران معتقد است همکاری راستین در محیط بین‌المللی و پایبندی محکم به اصول عدم جانبداری، بیطرفی و غیرگزینشی عمل کردن، بهترین راه برای ارتقای مؤثر و حمایت از حقوق بشر است.

به گزارش ایرنا، رهبر انقلاب اسلامی از ابتدای حوادث اخیر چندین‌بار به برنامه‌ریزی دشمن از ماهها قبل برای ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور اشاره کرده‌اند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۱۴ خردادماه سال جاری در حرم مطهر امام خمینی(ره) در بیاناتی تأکید کردند که: «امروز مهم‌ترین امید دشمنان برای ضربه زدن به کشور، امید بستن به اعتراضات مردمی است. امیدشان به این است که بلکه بتوانند با کار روانی، با فعّالیّتهای اینترنتی و فضای مجازی و انواع و اقسام اینها، با پول، با مزدورپروری، مردم را در مقابل نظام اسلامی و جمهوری اسلامی قرار بدهند.» ۱۴۰۱/۰۳/۱۴

ایشان همچنین در بیانات دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی(ع) و دیدار اخیر با جمعی از دانش‌آموزان، مردم را برای شناخت نقشه اصلی دشمن به بیانیه‌های وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ارجاع دادند.

وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ششم آبان ماه امسال در بیانیه مشترکی به مداخلات رژیم آمریکا در ناآرامی های اخیر ایران پرداختند و اعلام کردند: مستندات اطلاعاتی موجود نشان می‌دهند سرویس جاسوسی سیا (C.I.A) با همکاری سرویس‌های جاسوسی هم پیمان و نیابتی‌های مُرتجع، پیش از آغاز آشوب‌ها، به شیوه‌هایی که اشاره خواهد شد برای راه‌اندازی یک غائله سراسری در ایران با هدف ارتکاب جنایت علیه ملّت بزرگ ایران و تمامیت ارضی کشور و نیز زمینه سازی برای تشدید فشارهای خارجی، طراحی مبسوطی به‌عمل آورده بود.

در بیانیه وزارت اطلاعات ایران و سازمان اطلاعات سپاه آمده است: طبق اطلاعات موجود نقش اصلی را در این میان آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (C.I.A) به عهده داشت و از همکاری نزدیک سرویس اطلاعات خارجی انگلیس خبیث، سرویس اطلاعات خارجی رژیم کودک کش صهیونیستی (موساد) و سرویس اطلاعات خارجی اَشرافیت بَدَوی آل سعود و چند کشور دیگر برخوردار بود. اطلاعات معتبری در اختیار است که برنامه ریزی و اجرای عملّیاتی بخش عمده آشوب‌ها توسط سرویس موساد با همکاری شقی‌ترین گروهک‌های تروریستی صورت گرفته است.

این بیانیه مشترک می افزاید: شایان ذکر است که پیش از حادثه‌ اخیر و از سال گذشته، ائتلاف مذکور، موضوعات و مناسبت‌های دیگری را برای آغاز آشوب ها طراحی کرده بودند که با الطاف حضرت احدیت و تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) و جامعه اطلاعاتی پرافتخار کشور خنثی شده بودند؛ مقاطعی همچون سالگرد برخی وقایع سال‌های گذشته، مقطع اجرای طرح بزرگ و ملّی مردمی سازی یارانه‌ها در اوایل سال جاری، و پروژه آمریکایی کشف حجاب در ۲۱ تیرماه گذشته و ...

برچسب ها

ثبت دیدگاه

بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 13:13 | | پاسخ | پیوند ثابت

رئیس بی ادب شورای حقوق بشر به خاطر همکاری با جنایتکاران باید از سازمان ملل اخراج شود
چرا جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل تاکنون درباره تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل و مزدورانشان تشکیل نمی شود؟
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 13:14 | | پاسخ | پیوند ثابت

۱۱:۵۵۰۴ آذر ۱۴۰۱
مردم ایران قطعنامه شورای حقوق بشر را مردود خواند
استقبال آمریکا از قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه ایران برای نیروهای آمریکایی گران تمام خواهد شد
سازمان های بین المللی از سال 1945 تاکنون ثابت کردند که مانند آمریکا و متحدانش صلاحیت دفاع از حقوق بشر را ندارند.
به مبارزه علیه آمریکا و مزدورانشان ادامه می‌دهیم

حضور نظامیان متجاوز آمریکایی در عراق، نقض آشکار حق حاکمیت عراق است.
حضور نظامیان متجاوز آمریکایی در سوریه، نقض آشکار حق حاکمیت سوریه است.
حضور نظامیان متجاوز آمریکایی در یمن، نقض آشکار حق حاکمیت یمن است.
قطعنامه خصمانه علیه ایران غیر قانونی است و به رسمیت نمی شناسیم
قطعنامه ضد ایرانی به تصویب شورای حقوق بشر رسید ولی بازهم آمریکا و کشورهای اروپایی و مزدورانشان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و از سال 1357 تاکنون برای همه مردم دنیا شده است.
در نشست شورای حقوق بشر دیگر هیچ کس نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه، اسرائیل و مزدورانشان در منطقه خاورمیانه و جهان سرپوش بگذارد.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 13:40 | | پاسخ | پیوند ثابت

۱۳:۱۳۰۴ آذر ۱۴۰۱
رئیس بی ادب شورای حقوق بشر به خاطر همکاری با جنایتکاران باید از سازمان ملل اخراج شودسکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های آمریکا شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های اروپا شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های عربستان سعودی شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های امارات شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های ترکیه شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های اسرائیل شرم آور است.
شورای حقوق بشر سازمان ملل، آمریکا، اروپا، هر سه یک هدف را دنبال می کنند.
نشست شورای حقوق بشر دیگر نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 13:59 | | پاسخ | پیوند ثابت
کسی که به امنیت ملی ما دست دراز کند دستش را قطع خواهیم کرد
آمریکا حامی صدام در حمله جنایتکارانه به ایران بود
که واشنگتن از هر تلاشی برای تضعیف جمهوری اسلامی حمایت می‌کند.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 14:00 | | پاسخ | پیوند ثابت
کشورهای غربی و همدستان آمریکا خودشان می‌دانند اصلی‌ترین ناقضان حقوق بشر هستند
ادعاهای حقوق بشری کشورهای غربی و همدستان آمریکا، ادعاهای پوچ و واهی است و خودشان می‌دانند که اصلی‌ترین ناقضان حقوق بشر خود آنها هستند.
مایه ننگ و شرم انسانیت! تصویر تکاندهنده از دخترک یمنی که چند روز پیش در روزنامه چاپ کرده بودید مایه ننگ و شرم انسانیت است. من به عنوان یک انسان خجالت کشیدم، رژیم آل سعود کی می خواهد دست از این حملات وحشیانه علیه مردم بی دفاع یمن بردارد؟ چرا سازمان های جهانی بر ضد این اعمال ددمنشانه موضع نمی گیرند؟ این کشور که مهد اسلام است آبروی چهرة رحمانی دین خدا را برده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 16:52 | | پاسخ | پیوند ثابت

صدام دیکتاتور درجنگ تحمیلی هشت ساله بیش از 573 بار با کمک، حمایت، هدایت، مدیریت و پشتیبانی آمریکا، کشورهای اروپایی، با کمک مالی عربستان سعودی و سایر کشورهای عربی درسایه سازمان های بین المللی علیه مردم از سلاح شیمیایی ساخت آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و سایر کشورهای اروپایی استفاده کرده است.
آمریکا و متحدانش به همراه دبیرکل بی ادب سازمان ملل، رئیس بی ادب شورای امنیت سازمان ملل و رئیس بی ادب رئیس حقوق سازمان ملل بخاطر قتل عام مسلمانان درسراسر منطقه خاورمیانه و جهان باید دادگاه لاهه به عنوان جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت باید محاکمه شوند.
کشته و زخمی شدن 50 زن و کودک افغان در حمله پهپادهای آمریکایی به «شیندند»
در پی حمله پهپادی آمریکا به شهرستان «شیندند» استان «هرات»، 50 غیر نظامی، از جمله شماری زن و کودک، جان خود را از دست دادند.
اعتراف رسمی ائتلاف تحت رهبری آمریکا به قتل‌عام 1300 غیر نظامی در سوریه و عراق
ائتلاف تحت رهبری آمریکا طی بیانیه‌ای رسما اعتراف کرد که از سال 2014 تاکنون، بیش از 1300 غیرنظامی را در عراق و سوریه به قتل رسانده است.


بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 16:52 | | پاسخ | پیوند ثابت
انگلیس جنایتکار شماره یک ازسال 1357 تاکنون از ضد انقلاب، اشرار، گروهک تروریستی منافقین، آشوبگران و اغتشاشات کمک حمایت و پشتیبانی کرده است و همچنان نیزادامه می دهد.
انگلیس جنایتکار شماره یک درجنگ تحمیلی هشت ساله ازسال 1359 و الی 1366 از صدام دیکتاتور کمک، حمایت و پشتیبانی کرده است.
انگلیس جنایتکار شماره یک ازسال 2011 تاکنون همراه با جند کشور جنایتکار شماره یک دیگر ازتروریسم، القاعده و طالبان کمک، حمایت و پشتیبانی می کند و همچنان نیزادامه می دهد.
انگلیس جنایتکار شماره یک درسال 2003 به همراه آمریکا جنایتکار شماره یک بدون مجوز و اجازه سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی به صورت غیرقانونی به عراق و لیبی حمله کرده است و مرتکب جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت شده است.
انگلیس جنایتکار شماره یک ازسال 2011 تاکنون همراه با چند کشور جنایتکار شماره یک دیگر از تروریست ها درسوریه، عراق، لبنان، منطقه خاورمیانه و جهان کمک، حمایت و پشتیبانی می کند و همچنان نیز ادامه می کند.
حمله موشکی انگلیس جنایتکار شماره یک به همراه آمریکا جنایتکار شماره یک و فرانسه جنایتکار شماره یک به سوریه، اجرای قانون جنگلی حقوق بشرانگلیسی بود.
انگلیس جنایتکار شماره یک ازسال 2014 تاکنون به ائتلاف آمریکایی مردم مظلوم، بی دفاع و بی گناه را درسوریه وعراق قتل عام می کند و همچنان نیزادامه می دهد.
انگلیس جنایتکار شماره یک ازسال 2015 تاکنون به ائتلاف متجاوز سعود مردم مظلوم، بی دفاع و بی گناه یمن را درجنگ یمن قتل عام می کند و همچنان نیزادامه می دهد.
نیروهای تروریست آمریکایی خاک عراق را ترک کنند.
نیروهای تروریست انگلیسی خاک عراق را ترک کنند.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 17:30 | | پاسخ | پیوند ثابت

دیگر هیچ کس در انگلیس نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
دیگر هیچ کس در لندن نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
انگلیس و برخی از کشور‌های اروپایی که از سال 1357 تاکنون و به سرکردگی آمریکا از گروهک تروریستی ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین حمایت می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.

۱۷:۱۴۰۴ آذر ۱۴۰۱
نقض حقوق بشر از همان ابتدا از سازمان ملل شروع و آغاز شده است.

۱۷:۱۴۰۴ آذر ۱۴۰۱
نقض حقوق بشر از همان ابتدا از سازمان ملل شروع و آغاز شده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 17:43 | | پاسخ | پیوند ثابت

دیگر هیچ کس در شورای حقوق بشر سازمان ملل نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:25 | | پاسخ | پیوند ثابت
دیگر هیچ کس در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
دیگر هیچ کس در شورای حقوق بشر سازمان ملل نمی تواند بر تجاوزات، جتایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:26 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۶:۲۲۰۴ آذر ۱۴۰۱
غربی‌ها جنایتکار سگ دست نشانده رئیس بی ادب شورای حقوق بشر سازمان ملل خیانتکار از سال 2015 تاکنون با فروش تسلیحات به ائتلاف سعودی در فاجعه یمن شریک هستند
که سعودی‌ها مسئول وضعیت موجود هستند، اما غربی‌ها با صادرات تسلیحات در این جنایت شریکند و تمامی مردم را قربانی می‌کنند.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:26 | | پاسخ | پیوند ثابت

تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل از نظر ما غیرقانونی است
آمریکا و متحدانش ناقض حقوق بشر هستند و هم بزرگ ترین متجاوز به حقوق بشر در سراسر جهان هستند.
ناشناس | جمعه, 09/04/1401 - 20:28 | | پاسخ | پیوند ثابت
به وضعیت معترضان در خیابان‌های انگلیس متمرکز شوید.
به وضعیت معترضان در خیابان‌های فرانسه متمرکز شوید.
به وضعیت معترضان در خیابان‌های آلمان متمرکز شوید.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:28 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۸:۴۵۰۴ آذر ۱۴۰۱
در زمان جنگ تحمیلی این کشورها از صدام حمایت می‌کردند و سلاح‌هایی مانند بمب عصبی شیمیایی در اختیار عراق می‌گذاشتند. همین‌طور حمایت از منافقین و تروریست‌ها به طوری که منافقین توانستند با حمایت آنها 18 هزار نفر را در ایران شهید کنند. داعش را مطابق با آنچه که آقای اسنودن افشاگر مسائل امنیتی آمریکا مطرح کرده است آمریکا ایجاد کرده؛ در کتاب انتخاب سبز خانم کلینتون به این موضوع اشاره شده که آمریکا آنها را ایجاد نموده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:29 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۸:۵۱۰۴ آذر ۱۴۰۱
حالا اگر دولت آمریکا بخواهد در مورد مسائل حقوق بشری در دنیا صحبت کند، اول باید بگوید چه اصلاحاتی جهت حمایت از حقوق سیاه‌پوستان، لاتین تبارها و سایر اقلیت‌های نژادی در داخل خاک خود انجام داده است؟ اگر این کشور بخواهد در مورد دموکراسی مدنظر خود با دنیا صحبت کند، اول باید مشخص کند که خود به دنبال چه دموکراسی‌ای است و چرا مدل پیشنهادی‌اش در داخل خاک خودش نیز اجرایی نمی‌شود؟ رسوا شدن آمریکا و بی‌اعتبار شدن این کشور در مسائل حقوق بشری، مهم‌ترین دستاورد اخیر فعالان حقوق بشر در داخل خاک آمریکا بوده است که باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:29 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۸:۵۱۰۴ آذر ۱۴۰۱
اگر تاکنون دنیا در برابر نقض حقوق بشر آمریکا در کشورهای مختلف ساکت بود و این کشور اجازه نمی‌داد حتی دادگاه بین‌المللی کیفری در مورد جنایات دولت ایالات‌متحده در کشورهایی مانند افغانستان تحقیق انجام دهد، حالا سازمان‌های حقوق بشری و حمایت از اقلیت‌های نژادی و جنبش‌های مختلفی مانند جنبش «جان سیاهان مهم است» دولت آمریکا را رد داخل این کشور به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند و تلاش اصلی برای رسوا کردن چهره‌ای که پشت شعارهای حقوق بشری مخفی شده است، تا حد زیادی جواب داده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:29 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۸:۵۰۰۴ آذر ۱۴۰۱
تنها کشته شدن سیاه‌پوستان در خیابان‌های شهرهای مختلف آمریکا نیست که دولت این کشور را به نقض حقوق بشر متهم می‌کند، تلاش‌های صورت گرفته در بسیاری از ایالت‌های این کشور برای گرفتن حق رأی از سیاهان و یا فراهم کردن شرایطی که گروه‌های مختلف اقلیت نژادی و یا مذهبی امکان حضور در پای صندوق‌های رأی را نداشته و در آینده و سرنوشت خود و کشورشان سهیم نباشند، نمونه دیگری از این تبعیض نژادی و پایمال کردن حقوق اساسی اقلیت‌ها در ایالات‌متحده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:29 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۶:۴۴۰۴ آذر ۱۴۰۱
کشته و زخمی شدن 50 زن و کودک افغان در حمله پهپادهای آمریکایی به «شیندند»
در پی حمله پهپادی آمریکا به شهرستان «شیندند» استان «هرات»، 50 غیر نظامی، از جمله شماری زن و کودک، جان خود را از دست دادند.

اعتراف رسمی ائتلاف تحت رهبری آمریکا به قتل‌عام 1300 غیر نظامی در سوریه و عراق
ائتلاف تحت رهبری آمریکا طی بیانیه‌ای رسما اعتراف کرد که از سال 2014 تاکنون، بیش از 1300 غیرنظامی را در عراق و سوریه به قتل رسانده است.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:30 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۵:۵۴۰۴ آذر ۱۴۰۱
برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران همواره کاملاً شفاف و صلح آمیز بوده، فلذا انگلیس که بواسطه همراهی با آمریکا در زمره ناقضان برجام است، در جایگاهی قرار ندارد که با اتهام زنی‌های بی اساس، ماهیت برنامه هسته‌ای ایران را مورد تردید قرار دهد.

۱۵:۵۴۰۴ آذر ۱۴۰۱
لندن به جای طرح اتهامات تکراری و بی اساس در مورد نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه، بهتر است از تفرقه افکنی میان کشورهای منطقه و مشارکت در جنایت علیه بشریت بواسطه فروش‌های میلیاردی تسلیحات مرگبار به برخی مشتریان منطقه‌ای، دست برداشته و صلح و ثبات منطقه‌ای ر

۱۵:۵۲۰۴ آذر ۱۴۰۱
انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی که می‌بایست بواسطه اقدامات ضد بشری شأن علیه ملت ایران پاسخگو بوده و در مجامع بین المللی مسئول شناخته شوند، بی شک فاقد هر گونه صلاحیت اخلاقی برای طرح ادعاها و اتهامات حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.
بابائی | جمعه, 09/04/1401 - 20:30 | | پاسخ | پیوند ثابت
۱۳:۰۵۰۴ آذر ۱۴۰۱
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های آمریکا شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های اروپا شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های عربستان سعودی شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های امارات شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های ترکیه شرم آور است.
سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های اسرائیل شرم آور است.
بابائی | شنبه, 09/05/1401 - 02:59 | | پاسخ | پیوند ثابت

۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۴
تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل 100 درصد فقط حمایت از جنایتکاران بوده است.
بابائی | شنبه, 09/05/1401 - 02:59 | | پاسخ | پیوند ثابت
۲۰:۲۰۰۴ آذر ۱۴۰۱
تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل از نظر ما غیرقانونی است
آمریکا و متحدانش ناقض حقوق بشر هستند و هم بزرگ ترین متجاوز به حقوق بشر در سراسر جهان هستند.
بابائی | شنبه, 09/05/1401 - 03:05 | | پاسخ | پیوند ثابت

از دستگاه دیپلماسی درخواست می‌شود در برابر اقدامات وقیحانه غربی‌ها در حمایت از اغتشاشگران و تهدید نظام مقدس جمهوری اسلامی و دخالت در امور کشورمان به شدت مقابله نماید.

ناشناس | شنبه, 09/05/1401 - 03:06 | | پاسخ | پیوند ثابت
هیتلر می‌گفت دروغ هرچه بزرگ‌تر بهتر. حال نخست‌وزیر دلقک و دوروی کانادا با استفاده از تکنیک دروغ بزرگ هیتلری صحبت از دروغ بزرگ اعدام 15 هزار معترض در ایران کرده تا بی‌شرمی را به نهایت برساند و از طرف دیگر به اغتشاشات کشور تنفس مصنوعی بدهد.
ناشناس | شنبه, 09/05/1401 - 03:06 | | پاسخ | پیوند ثابت
ورود اغتشاشگران به فاز ترور با سلاح گرم آن هم در کف خیابان در واقع چیزی جز اعتراف به شکست پروژه اجتماع‌‌سازی آشوب نیست. مطابق نقشه صهیونیست‌ها و آل‌سعود قرار بود مردم ایران در یک آشوب سراسری شرکت بکنند. حال که جواب رد شنیده‌اند دست به ترور مردم زده‌اند. باز هم مردم دشمنان را ناکام گذاشتند.
بابائی | شنبه, 09/05/1401 - 16:32 | | پاسخ | پیوند ثابت
۲۳:۲۱۰۴ آذر ۱۴۰۱
آمریکا و متحدانش به همراه القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی از سال 2011 تاکنون و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی در سوریه و عراق بیش از 999 هزار نفر را قتل عام کردند پس چرا جزو نقض حقوق بشر محسوب نمی شود شروم آور تاسف بار است.

۲۳:۲۱۰۴ آذر ۱۴۰۱
عربستان سعودی و متحدانش به همراه القاعده و داعش به سرکردگی آمریکا از سال 2015 تاکنون و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی در یمن بیش از 300 هزار نفر را قتل عام کردند پس چرا جزو نقض حقوق بشر محسوب نمی شود شروم آور تاسف بار است.بابائی | شنبه, 09/05/1401 - 17:02 | | پاسخ | پیوند ثابت

و این در حالی است که شورای حقوق بشر سازمان ملل خیانتکار به همراه کشورهای غربی جنایتکار از سال 1945 تاکنون از نقض حقوق بشر در اسرائیل و فلسطین اشغالی دفاع، حمایت و استقبال می کند و همچنان نیز ادامه می دهد چرا؟