شناسه: 94702
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز:

برای فوتبال اینجا هستیم نه‌ چیزی دیگر؛ ایران می‌خواهد به جام برگردد

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز گفت: شاید ایران از شکست برابر انگلیس ناامید شده باشد اما آنها می‌خواهند به جام برگردد.
به گزارش جهت پرس، 

رابرت پیج، سرمربی تیم ملی ولز در نشست خبری پیش از مقابل ایران، اظهار داشت: «جو آلن» تست داد و شرایط خوبی دارد. این خبر خوبی است و به تیم کمک می‌کند.

وی گفت: شاید ایران از شکست برابر انگلیس ناامید شده باشد اما آنها می‌خواهند به جام بازگردند. انگلیس را همه می‌شناسند و باید ببینیم‌ کی‌روش از چه روش و بازیکنانی استفاده می‌کند.

پیج در مورد اعتراض آلمانی‌ها به فیفا گفت: ما کمپین‌هایی‌ داریم و فقط اینجا هستیم که فقط فوتبال بازی کنیم.

وی در خصوص اینکه گرت بیل فردا بازی می‌کند، گفت: در بازی قبل او بهترین عملکردش را به نمایش نگذاشت اما در شرایط سخت به تیم کمک می‌کند و باید به او این فرصت داده شود. بیل کاملا آماده بازی با ایران است و به خوبی استراحت کرده و آماده بازی با ایران هست.

وی درباره جو الن هافبک با تجربه ولز نیز اظهار داشت: او در شرایط خوبی قرار دارد و می‌تواند کارش را دنبال کند. می‌تواند بازی کند. در دیدار مقابل آمریکا هم نخواستیم به او فشار بیاوریم.

سرمربی ولز گفت: بیل می‌تواند ۹۰ در دقیقه در ترکیب باشد چون بازیکن مهمی برای ما است. همیشه برنامه دومی‌ داریم و می‌خواهیم مقابل ایران به نتیحه مناسب برسیم.

پیج در مورد اینکه بسیاری از هواداران‌ تیمش به خاطر رنگ و مدل‌ لباس‌ها نتوانستند در بازی با آمریکا وارد ورزشگاه شوند، گفت: در این خصوص امشب با مسئولان هواداران صحبت می‌کنیم تا مشکل رفع شود.

وی ادامه داد: هدف اول ما در بازی با ایران پیروزی هست. نباید نسبت به تفاضل گل هم بی‌توجه باشیم زیرا شاید روز آخر به آن نیاز داشته باشیم اما فعلا به پیروزی در بازی فردا فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی ولز در خصوص تمرین در هوای گرم دوحه، گفت: وقتی رسیدیم، اینجا هوا ۳۱ درجه بود ولی این هفته شرایط بهتر شد و توانستیم ساعت 13 امروز تمرین برگزار کنیم.

پیج در پاسخ به سوال خبرنگاری‌ از ایران مبنی بر اینکه در ایران امید زیادی به موفقیت این تیم در دیدار فردا وجود دارد، عنوان کرد: انگلیس تیم بسیار خوبی است و می‌دانیم ایران می‌خواهد واکنش نشان بدهد اما آماده هستیم تا به برتری برسیم.

برچسب ها

ثبت دیدگاه