شناسه: 94682
تحلیلی بر اقدام اخیر گروه هکری عصای موسی

ویدیوئی جالب لحظه انفجار بمب روز گذشته در قدس/ پیام انفجارها در قلب اسرائیل چیست؟

یکی از کاربران توییتری فیلم و عکس منتشر شده از طرف هکرهای عصای موسی در لحظه انفجار بمب در قدس رو منتشر کرد و به تحلیل آن پرداخت.
به گزارش جهت پرس، 

هکرهای عصای موسی ویدیوی لحظه انفجار بمب دیروز قدس رو منتشر کردند و گفتند که زندگی سیاه ... شما هزینه هرخونی که ریخته بشه رو خواهید پرداخت. هیچ ارامش و راحتی در سرزمینهای اشغالی نخواهید داشت، ما پایان شمارو رقم میزنیم، درضمن دوربینهاتونم براتون فرمت کردیم!

Video file

دیروز  صهیونیست‌ها اعتراف کردند که دوربین‌های مداربسته شهرداری قدس زمان انفجار کار نمیکرد! چون دوربین‌ها دست بچه‌های عصای موسی بود!

Image

 

خبرنگار اسقاطیلی در توییتی نوشت: یک گروه هکر ایرانی به نام عصای موسی اسنادی را از دوربین پلیس منتشر شده منتشر می کند که در تقاطع ورودی شهر محل حمله صبح امروز کار نمی کرد. اگر گفته‌ها درست باشد، این یک حادثه جدی است که در آن دیوار امنیتی پلیس اسقاطیل شکسته شده است.

Image

توی این چندتا تصویر دقت کنید، عملیات در حاشیه و ورودی شهر انجام شده، تعداد اسقاطیلی‌هایی که در ایستگاه هستند کم است، کسی که بمب را منفجر میکند صبر نمیکند تا این گله درحال عبور برسند آن طرف خیابان و همه نابود بشوند.

Image

Image

 

Image

یا مثلا به فاصله چندثانیه بعد یک اتوبوس می‌آید و صبر نمیکند اتوبوس هم باشد تا تلفات بیشتر بشود، همه اینها حکایت ازین دارد که قرار نبوده کشته زیادی گرفته شود و هشدار بوده که اگه شیطنت‌ها روا تمام نکنید همین اتفاق میتواند توی یک محل پرجمعیت یا همینجا با تلفات زیاد بیفتد.

Image

تازه باهمه این حرفها ۴۷ تا زخمی گزارش کردند، انفجارهای دیروز به نظر میاد هشداری بوده به اراذل اسقاطیلی که کاشتن باد نتیجه‌اش دروی طوفان است، حالا دوست دارید ادامه بدید بسم الله، دفعه بعد حمام خون راه میفتد.

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | جمعه, 09/04/1401 - 22:39 | | پاسخ | پیوند ثابت
برو بچه های عصای موسی ،نانپدر ،شیر مادر حلالتون ،دست صاحب الزمان همراهتون ،خیای حالمونو خوب کردین ✌✌✌منتظر بعدیش هستیم