شناسه: 94673
جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

کراوسی ۰ - ۰ مراکش /نایب قهرمان جهان برابر شیر‌های اطلس متوقف شد

تیم‌های فوتبال کرواسی و مراکش در جریان رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند.
به گزارش جهت پرس، 

نایب قهرمان جهان با تغییرات کمی نسبت به جام جهانی روسیه وارد رقابت‌ها شده و دالیچ تلاش می‌کند تا پر ستاره‌ترین نسل تاریخ کشورش را به یک موفقیت دیگر برساند. آن‌ها در دوره گذشته تا فینال پیش رفتند، اما در این مرحله مغلوب فرانسه شدند.

در سوی دیگر مراکش پس از پشت سر گذاشتن بحران تغییر سرمربی ۳ ماه قبل از جام جهانی وارد این کارزار شده است. وحید هلیل هودزیچ به دلیل مشکلاتی که با دو ستاره تیم یعنی حکیم زیاش و نصیر مزراوی داشت از کار برکنار شد و ولید الرکراکی جانشین او شد. حالا شیر‌های اطلس با سرمربی جدید و تمام ستارگان خود وارد مسابقات خواهند شد و باید دید در گام نخست چه نتیجه‌ای مقابل نایب قهرمان جهان کسب می‌کنند.

کراوسی ۰ - ۰ مراکش

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر - گروه F
ورزشگاه: استادیوم البیت
داور: فرناندو راپالینی
کمک داور اول: خوآن بلاتی
کمک داور دوم: دیگو بونفا
ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران

کراوسی ۰ - ۰ مراکش

 

تیم ملی کرواسی:

دومینیک لیواکوویچ، جوزپ یورانوویچ، دژان لوورن، جوسکو گواردیول، برنا سوسا، لوکا مودریچ، مارسلو بروزوویچ، متئو کواچیچ، نیکولا ولاسیچ (۴۵-ماریو پاسالیچ)، ایوان پریشیچ، آندری کراماریچ (۶۹-ماریو لیواجا)

سرمربی: زلاتکو دالیچ

کراوسی ۰ - ۰ مراکش

تیم ملی مراکش:

یاسین بونو، نایف اکرد، رومان سایس، اشرف حکیمی، نصیر مرزاوی (۵۸-یحیی عطیه الله)، سفیان امرابط، عزالدین اوناحی، سلیم املاح، حکیم زیاش، سفیان بوفال (۶۵-عبدالصمد ازلزولی) و یوسف النصیری

سرمربی: ولید الرکراکی

لحظات حساس:

دقیقه ۵, کرنر ارسالی مودریچ پس از چند رفت و برگشت در محوطه جریمه سرانجام توسط بازیکنان این تیم دور شد.

دقیقه ۱۲: اشرف حکیمی در سمت راست زمین صاحب توپ شد و پس از نفوذ از این جناح ضربه‌ی آرامی به سمت دروازه کرواسی شلیک کرد که توسط لیواکوویچ مهار شد.

دقیقه ۱۶: دفاع مراکش با ارسال یک پاس اشتباه پریشیچ را صاحب توپ کرد و او هم از جلو آمدن بونو استفاده کرد و ضربه‌اش را به سمت دروازه مراکش شلیک کرد که با اختلافی ناچیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹: خطای مودریچ به روی آمراباط با اعتراض شدید هواداران مراکش رو به رو شد.

دقیقه ۴۵: بازیکنان کرواسی یک حمله را از سمت چپ ترتیب دادند که ارسال آن‌ها از سمت چپ را ولاسیچ به خوبی برید، اما یاسین بونو با یک سوپر واکنش دروازه مراکش را نجات داد.

دقیقه ۴۵+۱: شلیک خطرناک مودریچ از پشت محوطه جریمه با اختلافی اندک از بالای دروازه بونو به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل میان کرواسی و مراکش به پایان رسید.

جام جهانی قطر / کراوسی ۰ - ۰ مراکش

 

دقیقه ۵۰: شلیک سفیان بوفال از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافع کرواسی در مقابل نصیر المزراوی قرار گرفت که ضربه سر او را لیواکوویچ به سختی مهار کرد.

دقیقه ۵۲: کرنر ارسالی مودریچ را بونو به سختی دور کرد، اما توپ مقابل لوورن قرار گرفت و ضربه مدافع کرواسی را آمراباط از روی خط برگرداند.

دقیقه ۶۰: مراکشی‌ها از راست و چپ روی دروازه کرواسی ارسال‌های خطرناکی داشتند که یکبار مدافعین و دفعه بعدی دروازه‌بان کرواسی مانع گلزنی مراکشی‌ها شد.

دقیقه ۶۴: مراکشی‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که ضربه خطرناک و دیدنی حکیمی را سنگربان کرواسی دور کرد.

دقیقه ۷۰: بازیکنان کرواسی صاحب یک ضربه کاشته شدند که ارسال خطرناک مودریچ را النصیری به قصد دور کردن توپ از بالای دروازه خودی با اختلافی اندک به بیرون فرستاد.

دقیقه ۸۰: عبدالصمد ازلزولی با یک دریبل زیبا دو بازیکن کرواسی را از پیش رو برداشت، اما سرنگون شد و داور این صحنه را خطا تشخیص نداد. صحنه‌ای که واکنش تند هوادادان مراکشی حاضر در ورزشگاه را به همراه داشت.

نیمه دوم این دیدار نیز با تساوی صفر بر صفر میان تیم های مراکش و کرواسی به پایان رسید.


خلاصه بازی مراکش و کرواسی | دانلود

برچسب ها

ثبت دیدگاه