شناسه: 94566

هشدار کارشناس صهیونیست درباره توانمندی‌ ایرانی‌ها در کنترل پهپادهای آمریکایی و اسرائیلی

یک کارشناس سایبری در رژیم صهیونیستی اعتراف کرد، ایرانی‌ها به توانمندی هک کردن و کنترل پهپادهای اسرائیلی و آمریکایی نزدیک شده‌اند.
به گزارش جهت پرس، 

جروزالم پست به نقل از مدیر عامل شرکت امنیت سایبری کلیپر اسکای خبر داد، هکرهای ایرانی این روزها در آستانه رخنه به سیستم پهپادهای اسرائیلی و آمریکایی و به کنترل در آوردن آنها قرار گرفته‌اند.

براساس ادعای این کارشناس سایبری: هکرهای ایرانی امروز بیش از هر زمان دیگری به توانمندی هک کردن و به کنترل در آوردن پهپادهای آمریکایی و اسرائیلی نزدیک‌تراند.

وی در این زمینه افزود: روز به روز بر توانمندی‌های سایبری ایران در تمامی ابعاد افزوده می‌شود که یکی از ابعاد آن هک کردن هواپیماهای بدون سر نشین است و در حال رسیدن به توانمندی روز صفر است که هکرهای آمریکایی، روسی و چینی به آن دست یافته و قادر هستند بخش‌هایی را از طریق توانمندی سایبری مختل و از کار بیاندازند.

این کارشناس در ادامه مدعی شد: ایران نه تنها توانمندی سایبری خود را توسعه بخشیده بلکه ابزارهای تهاجم سایبری را در اختیار حزب الله هم قرار داده است.

وی همچنین اعتراف کرد: ایران به شبکه‌ها و بخش‌های دفاعی اسرائیل رخنه کرده است اما این مسایل سری و اعلام نشده باقی مانده‌اند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه