شناسه: 94344
واکنش کاربران فضای مجازی به حمله تروریستی در ایذه و اصفهان

هدف از اغتشاشات نابودی ایران است/ ایجاد ناامنی و فروپاشی ایران به هر قیمتی از اهداف ابرقدرت‌هاست/ دشمن در حال اجرای سناریوی سوریه‌سازی ایران است

در این گزارش توییتری به بررسی اهداف دشمن از حوادث تروریستی و اغتشاشات اخیر برای از بین بردن جمهوری اسلامی پرداخته می‌شود.
به گزارش جهت پرس، 

تعدادی از فعالان رسانه‌ای و کارشناسان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور به حوادث تروریستی و اغتشاشات اخیر در توییتر واکنش نشان دادند و اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران از ایجاد ناامنی و آشوب را تبیین کردند.

هدف از اغتشاشات نابودی ایران است

مجید شاکری، کارشناس مسائل اقتصادی درباره اغتشاشات اخیر نوشت: نهايتا هدف اين است كه ايران( به معناي يك راه يكپارچه برّى در طول اوراسيا و موازي روسيه) باقي نماند. باقي ماجرا همه حاشيه است. اسرائيليها، عربستانى ها و اماراتى ها نهايت دقت را دارند كه اعتراضات در داخل ايران بدون سر و بدون مطالبه مشخص باقي بماند. طورى كه هرگز هدف مشخصي براي رسيدن به آن نداشته باشد.

فروپاشی ایران به هر قیمتی از اهداف آمریکاست

علی صمدزاده، پژوهشگر در زمينه ماليه حكمرانى با اشاره به توییت بالا در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: از سال‌ها پیش در موضوع براندازی در ایران دو دیدگاه وجود داشته است: نخست، نگاه عمده محافل امنیتی در آمریکا مبنی بر براندازی در ایران همراه با آلترناتیو مشخص و دوم، نگاه معدود محافل امنیتی آمریکایی و جریان غالب در رژیم صهیونیستی، عربستان و امارات مبنی بر فروپاشی ایران به هر قیمت.

فردای براندازی و شرایط سخت محجبه ها

سراج میردامادی، روزنامه نگار مقیم فرانسه: اینکه در فجازی و شبکه‌های فارسی زبان خارج کرارا گفته می شود؛«خانم های بی حجاب چهره ی شهرهای ایران را زیبا کردند»،در واقع صریحا به محجبه ها پیغام می دهید شما چهره ی شهرها را نازیبا کردید و فردای براندازی اگر هم کشف حجاب اجباری نشود برای زیباسازی شهرها تردد محجبه ها محدود خواهد شد.

با مماشات پلیس نمی‌توان مقابل تروریست‌ها ایستاد

جعفر بلوری، روزنامه نگار در توییتی مبتی بر مماشات پلیس نوشت: با پلیسی که دستور به مماشات دارد، نمیشود تروریست اقتصادی را که به نام معترض، در حال تیشه زدن به ریشه دین، عفاف و اقتصاد به شکل توامان است، ادب کرد. فکر می کنم مردم خود باید وارد میدان شوند! بیش از این مماشات شود، از «حجاب اختیاری» می رسند به «بی حجابی اجباری». این خط این هم نشان!

اعتراضات به دلیل شکاف بین مردم و حاکمیت است

صادق الحسینی، کارشناس مسائل اقتصادی در علت اعتراضات در توییتر نوشت: وقتی شکاف حاکمیت و مردم زیاد شود به اعتراض منجر میشود. اعتراض وقتی سیاسی نشود یعنی در سیاست نمایندگی نشود به خیابان کشیده میشود. این آغاز علنی شدن بحران کارآمدی و مقبولیت است که اگر در کوتاه مدت چاره نشود در بلندمدت یا به از بین‌رفتن نظام سیاسی یا به از دست رفتن کشور می‌انجامد.

دشمن در حال اجرای سناریوی سوریه‌سازی ایران است

مرتضی غرقی، خبرنگار ارشد صدا و سیما درباره نقشه دشمن از سوریه‌سازی ایران نوشت: حادثه تروریستی  ایذه،شاه چراغ ،اصفهان و دهها شهر دیگر که منجربه شهادت نیروهای  امنیتی ومردم شده ،زنگ خطری برای کشور است،بیدار شوید و ببینید کشور شما را به کدام سو میبرند، سناریوی سوریه و لیبی در حال برنامه ریزی در ایران است،مواظب باشید .#وحدت_عزت_اقتدار

برچسب ها

ثبت دیدگاه