شناسه: 93994
فرمانده نیروی زمینی سپاه:

تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد

سردار پاکپور گفت: فضای مجازی بیانگر واقعیت سیستان و بلوچستان نیست، بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری های آنان قرار نگیرند.
به گزارش جهت پرس، 

 به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق، سردار محمد پاکپور در جمع علما و ریش سفیدان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد، بلوچ خاک را مادر خود می داند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: جمهوری اسلامی همان نظامی است که همه دنیا اراده کردند که دولت سوریه سقوط کند اما با اراده ایران این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: مخاطب ما برای تامین امنیت منطقه بسیجیان بومی و سران طوایف هستند، سران طوایف می توانند عامل وحدت در سیستان و بلوچستان باشند.

این مسؤول بیان کرد: راه ایجاد آرامش در استان حضور مسولانه و وحدت بخش علما و روحانیون شیعه و سنی در منطقه است، توسعه بر پایه امنیت ایجاد میشود، دشمنان میخواهند با ایجاد نا امنی در استان مانع پیشرفت و توسعه شوند.

سردار پاکپور گفت: ما دوست نداریم خون از دماغ یک بیگناه بریزد چون همه مردم عائله جمهوری اسلامی ایران هستند، اما با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بزرگان استان نباید اجازه مخدوش شدن چهره استان را بدهند، دشمنان از هیچ جنایتی برای برهم زدن امنیت استان دریغ ندارند و از هر اقدامی برای ایجاد هرج و مرج درون استان استفاده می کنند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: فضای مجازی بیانگر واقعیت استان نیست، واقعیت استان بسیار متفاوت است از آنچه که فضای مجازی برای جوانان و نوجوانان تصویر سازی می کنند.

وی تاکید کرد: بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری های آنان قرار نگیرند.

سردار پاکپور گفت: دشمن هر اقدامی را که بتواند برای ایجاد هرج و مرج در سیستان و بلوچستان انجام میدهد لذا هوشیاری بیش از پیش همه علما و بزرگان و مردم ضروری است.

برچسب ها

ثبت دیدگاه