شناسه: 93820

ویزای بوکسورهای ایران صادر نشد

پایگاه خبری فوتبالی-در فاصله هشت روز تا شروع مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان، سفارت اسپانیا با کارشکنی درخواست روادید ملی‌پوشان کشورمان را رد کرد.
به گزارش جهت پرس، 

در حالی که مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان 2022 از روز 24 آبان ماه تا پنجم آذر ماه به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار خواهد شد، امروز (دوشنبه - 14 آبان ماه) درخواست رویداد اعضای تیم ملی کشورمان برای حضور در این مسابقات با کارشکنی سفارت اسپانیا مورد قبول واقع نشد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس با اشاره به این موضوع گفت: از مدت‌ها قبل با توجه به دعوت‌نامه حضور در مسابقات جهانی جوانان، اقدامات لازم جهت صدور روادید را انجام داده بودیم، اما متأسفانه امروز با کارشکنی سفارت اسپانیا درخواست ویزای تمامی اعضای تیم جوانان و کادر فنی رد شد. این در حالی است که اقدامات لازم در این خصوص را در زمان مقرر انجام داده بودیم و حتی رزرو هتل محل اقامت و تأمین منابع ریالی و ارزی نیز صورت گرفته بود.

وی افزود: ما  با توجه به تأخیر صورت گرفته در صدور ویزا، از وزارت امور خارجه نیز پیگیر این موضوع شدیم، اما با این حال امروز بدون هیچ دلیلی درخواست روادید اعضای تیم کشورمان برای حضور در مسابقات رد شد.

ثوری تأکید کرد: این موضوع را به‌صورت مکتوب با فدراسیون جهانی بوکس مطرح و همچنین مراتب اعتراض خود را به سفارت سپانیا اعلام کردیم. در فرصت باقیمانده نیز مجدداً درخواست روادید خواهیم داشت و امیدوارم این بار روادید ملی‌پوشان کشورمان صادر شود.

منبع: فوتبالی

برچسب ها

ثبت دیدگاه