شناسه: 93756
به اسم زن زندگی آزادی یا قراردادهای میلیاردی!

استقلالی‌ها برای غم جلوی دوربین و شادی پشت دوربین چه قدر پول می‌گیرند؟

بازیکنان فوتبال در حضور تمام دوربین‌های رسانه‌های داخلی و خارجی، جام قهرمانی را بالا می‌برند و از هرگونه شادی برای قهرمانی خودداری می‌کنند. اما تصاویری که با چند دقیقه فاصله در رختکن ضبط شده، بعد از شنیدن وعده پاداش روایت دیگری دارد.

ندا پورمند: جشن قهرمانی استقلال در سوپرجام ۱۴۰۱ بدون شادی و خوشحالی بازیکنان استقلال در ۱۱ آبان سال ۱۴۰۱ برگزار شد. اما نکته مهم در این مسابقه، شادی نکردن بازیکنان استقلال پس از قهرمانی و کسب سوپرجام بود که توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جلب کرد.

روال همیشگی اهدا جام در همه سال‌ها این طور بوده است که بعد از این‌که کاپیتان تیم قهرمان، جام را در دستانش می‌گیرد، با بالا بردن جام قهرمانی باقی اعضای تیم قهرمان هم همزمان به شادی و پریدن روی سکوی قهرمانی می‌پردازند.

اما این روال در این برنامه رخ نداد. بالا بردن جام قهرمانی سوپرجام باشگاه‌های ایران نه تنها با شادی اعضای تیم همراه نبود بلکه باقی افراد دست به سینه و بدون هیچ عکس العمل خاصی در جای خود ایستادند و از ابراز شادی و خوشحالی به مناسبت قهرمانی خودداری کردند. و همچنین بازیکنان هر دو تیم در این دیدار با مچ بندهای مشکی به میدان آمدند تا اینگونه ژست اعتراضی گرفته و با آشوب‌گران ابراز همدردی کرده باشند.

Video file

اما تصاویری با چند دقیقه فاصله در رختکن، بعد از پایان جشن قهرمانی ضبط شده است که نشان میدهد بازیکنان بعد از شنیدن وعده پاداش با صدای کف و سوت به شادی پرداختند!

پیش از این، چندین بازیکن استقلال با اعتراضات ابراز همدردی کرده و تعدادی از آن‌ها گفته بودند در این شرایط، فوتبال در اولویت نیست.

Video file

قراردادهای میلیاردی فوتبالیست‌ها

قراردادهای سوپرمیلیاردی فوتبالیست‌ها نه‌تنها با درآمد سایر اقشار نمی‌خواند بلکه با درآمدهای حاصل از خود فوتبال هم هیچ سنخیتی ندارد.

چطور کسی می‌تواند در این اوضاع اقتصادی خودش را همدرد مردم بداند و در شبکه‌های مجازی ژست همدردی بگیرد اما با شنیدن وعده پاداش سه برابری با کف و سوت به شادی بپردازد.

این بازیکنان با دستمزدهای غیر منطقی و بی‌حساب و کتاب عملا در مقابل مردم ایستاده و با پول مردم، هر روز حریص‌تر می‌شوند.

پیش تر از این قراردادهای بازیکنان فوتبال حواشی بسیار زیادی به دنبال داشت. در نامه باشگاه استقلال به سازمان بورس، مجموع قراردادهای این تیم با فوتبالیست ها حداقل نزدیک به 343 میلیارد تومان بوده است. 

برچسب ها

ثبت دیدگاه