شناسه: 92914
وزیر ورزش و جوانان:

بلیت جام جهانی ۱۱ میلیون تومان شد

سجادی گفت: هزینه پرواز رفت به قطر ۱۵ میلیون تومان بود که با رایزنی‌های صورت گرفته به ۱۱ میلیون تومان رسید.
به گزارش جهت پرس، 

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: عرضه سهام نیاز به یکسری رسیدگی‌های فنی و تخصصی دارد و وقتی شرایط فراهم باشد مرحله به مرحله به سوی واگذاری سهام باشگاه‌ها در بورس می‌روند. امروز صبح جلسه‌ای برای واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس بود که به دستور جلسه نرسید ان شالله دستور جلسه بعدی واگذاری نحوه سهام خواهد بود و جای نگرانی وجود ندارد.

سجادی درباره دیدار با الناز رکابی گفت: اگر اطلاع رسانی درست باشد و شفافیت اتفاق بیفتد ابهامی ایجاد نمی‌شود. خیلی‌ها دوست داشتند من توضیح دهم و علت ملاقات را بپرسند. همه فکر می‌کرند الناز رکابی بی‌حجاب بودند‏، اما یک تار موی وی بیرون نبود. وی دو تا کلاه بر سر داشت‏، اما در برخی عکس‌ها کلاه دومی خوب تشخیص داده نشده و گفتند حجابش غیر عرف بوده که بله واقعا غیر عرف بوده، اما در هر صورت با همین شرایط در شهر بودند و طی طریق کردند و وارد وزارتخانه شدند و داخل اتاق که آمدند یک تار موی وی بیرون نبود.

وی ادامه داد: در این جلسه یکسری خواسته‌هایی داشتند که مطرح کردند و درباره تماس تلفنی خود با توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک صحبت کرد. از ۱۹۴۶ تا کنون نداشتیم و این برای اولین بار است که رئیس کمیته بین المللی المپیک با یک ورزشکار از ایران ارتباط تلفنی می‌گیرد و جویای حالش می‌شود.

سجادی بیان کرد: اطلاعاتی به توماس باخ داده بودند که با رکابی برخورد چنین و چنان شده و اتفاقی برایش افتاده که وی به باخ گفته نه همه مسائلی که گفتند دروغ است و من الان در حال رفتن به دیدار وزیر هستم که شما هم او را می‌شناسید و با او دیدار داشتد و آقای وزیر خودش المپین است و باخ هم خیالش راحت شده بود و تشکر کرد.

وی افزود: در پایان جلسه رکابی مثل تمام عزیزانی که تشریف می‌آورند درخواست عکس کردند. بالاخره فرزند میهن است.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: خیلی‌ها دوباره گفتند رکابی چه مقامی داشته که آقای وزیر به او وقت داده است. رکابی قهرمان آسیا و جهان است. حالا از بد حادثه چهارم شده است. کسی که چهارم شده را نمی‌توانیم فراموش کنیم.

بلیت جام جهانی ۱۱ میلیون تومان شد
سجادی در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به رایزنی‌های انجام شده برای سفر ارزان قیمت به قطر در زمان برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار کرد: هزینه پرواز رفت به قطر ۱۵ میلیون تومان بود که با توجه به سفر راه و شهرسازی به دوحه و رایزنی با مسئولان این کشور؛ این هزینه حدود ۵ میلیون تومان کاهش یافت و بنابراین هزینه پرواز هوایی رفت و برگشت به این کشور ۱۱ میلیون تومان برآورد می‌شود.

وی درباره بلیت‌های ارزان قیمت افزود: درباره بلیت‌های ارزان اعداد و ارقام مختلفی صحبت کرده بودند که براساس آخرین سفر وزیر راه و معاون فنی بنده به قطر و تفاهم‌های ایجاد شده گزارش شد یکی از شرکت‌های هوایی فعال در این رقابت‌ها پیشنهاد سفر ارزانتری یعنی حدود ۵ میلیون تومان را داد.

برچسب ها

ثبت دیدگاه