شناسه: 91787
کوگوره:

خبر خوب، بازی نکردن شمسایی است!/ سرمربی ایران: ژاپن منظم بازی می‌کند

سرمربی تیم‌های ملی فوتسال ایران و ژاپن درخصوص فینال جام ملت‌های آسیا صحبت کردند.
به گزارش جهت پرس، 

وحید شمسایی و کنیچیرو کوگوره عصر امروز (جمعه) در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتسال ایران مقابل ژاپن در فینال جام ملت‌های آسیا 2022 شرکت کردند.

شمسایی درخصوص تقابل با رقیب دیرینه ایران گفت: تجربه بازی مقابل کوگوره را به‌عنوان بازیکن دارم، اما امروز هر دوی ما مربی هستیم. ژاپن واقعاً قدرتمند است و تلاش می‌کنیم مطابق استراتژی خودمان بازی کنیم. تلاش خواهیم کرد آنها را به بهترین شیوه آنالیز و لحظاتی از بازی را کنترل کنیم. می‌دانیم ژاپن بسیار خوب آماده شده و در طول مسابقه بسیار منظم است.

وی با بیان اینکه بازیکنان ایران تا آخرین لحظه تلاش خواهند کرد، گفت: سخت است پیش‌بینی کنیم که بازی در 40 دقیقه، وقت اضافه یا ضربات پنالتی تعیین می‌شود. با این حال از دقیقه اول تمرکز بالایی خواهیم داشت و بازی را سرسخت آغاز می‌کنیم. این یک مسابقه مهم برای ماست و می‌دانیم حریفی بسیار قدرتمند با بهترین بازیکنان و مربی خوب پیش رو داریم. با این حال به بازیکنان ایران باور داریم و اینجا هستیم تا قهرمان شویم.

همچنین کوگوره در این نشست خبری عنوان کرد: خوشحال هستیم که به فینال رسیده‌ایم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. 20 سال است که شمسایی را به‌عنوان یک دوست و بازیکن می‌شناسم و خوشحالم که اینجا مقابل او و یک تیم قدرتمند بازی می‌کنیم. ایران همیشه رقیب ماست. آماده‌سازی خوبی برای فینال داشتیم و بازیکنان ما اعتماد به نفس دارند. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ایران را ببریم و قهرمان شویم.

سرمربی ژاپن با بیان اینکه فینال با دیدارهای قبلی کاملاً متفاوت است، یادآور شد: فینال یک بازی روانی محسوب می‌شود. برنامه ما تلاش سخت در دفاع، مهار خط حمله فوق‌العاده ایران و کنترل بازی تا جایی است که می‌توانیم. انتظار دارم بازیکنان مستعد ما بهترین بازی خود را ارائه کنند. استراتژی خاصی برای مهار خط حمله ایران نداریم، اما خبر خوب این است که دیگر فردا یک وحید شمسایی بازی نمی‌کند!

برچسب ها

ثبت دیدگاه