شناسه: 91175

خشم هواداران پرتغال از اقدام جنجالی رونالدو

اقدام جنجالی کریستیانو رونالدو در حاشیه دیدار دیشب مقابل اسپانیا خشم هواداران پرتغال را به همراه داشت.
به گزارش جهت پرس، 

در شرایطی که همه چیز برای صعود پرتغال به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۲/۲۳ مهیا بود، اسپانیا با گل دقایق پایانی آلوارو موراتا مقابل پرتغال به برتری یک بر صفر رسید تا کریستیانو رونالدو از اضافه کردن یک جام دیگر به کلکسیون افتخارات خود محروم شود. رونالدو پس از اینکه دروازه تیمش باز شد، بسیار عصبانی و ناراحت بود.

خشم هواداران پرتغال از اقدام جنجالی رونالدو + عکس

رونالدو از شدت عصبانیت دست به اقدام جنجالی زد و بار دیگر بازوبند کاپیتانی پرتغال را به زمین انداخت. رونالدو پیش از این در مسابقات یورو ۲۰۲۰ هم بعد از حذف شدنشان این اقدام را انجام داده بود و از سوی هواداران و رسانه های پرتغال به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

تکرار این حرکت غیرورزشی از سوی فوق ستاره منچستریونایتد خشم هواداران پرتغال را به همراه داشت و به شدت از او به خاطر توهین به بازوبند کشورشان انتقاد کردند.

خشم هواداران پرتغال از اقدام جنجالی رونالدو + عکس

در نهایت با این نتیجه شاگردان لوئیس انریکه توانستند به عنوان صدرنشین با ۱۱ امتیاز به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و در کنار کرواسی، ایتالیا و هلند چهار تیم مرحله نیمه نهایی را تشکیل دهند.

در مقابل یاران رونالدو با ۱۰ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفتند و نتوانستند به مرحله بعد صعود کنند. این اولین برد اسپانیا در زمین پرتغال پس از ۱۹ سال بود.

برچسب ها

ثبت دیدگاه