شناسه: 90880
معاون پارلمانی رئیس جمهور:

آتش‌ زنندگان قرآن و آمبولانس منتقد نیستند، آشوبگرند

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مردم هوشیارند و می‌دانند کسانی که قرآن آتش‌ می‌زنند، آمبولانس آتش می‌زنند، مسجد آتش می‌زنند به دنبال انتقاد و مطالبه‌گری نیستند بلکه به دنبال ایجاد نا امنی و تفرقه افکنی هستند.
به گزارش جهت پرس، 

سید محمد حسینی ظهر امروز در سی و سومین جشنواره استانی شهید رجایی در استان گلستان اظهار کرد: سفرهای استانی رئیس جمهور تحول خوبی در کشور ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه، اگر می‌بینید برخی در خارج از کشور عصبانی هستند به دلیل پیشرفت و توسعه کشور است، تاکید کرد: دشمن از انسجام و همدلی مردم ما ناراحت است و از این رو برای هرنوع اخلالی طراحی می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اقدامات اقتصادی دولت برای دشمن گران تمام شده و نمی‌تواند شرایط پیشرفت را ببیند و سعی می‌کند سنگ‌اندازی کند. خنثی سازی تحریم‌ها را به جد دنبال کرده و ادامه خواهیم داد.

حسینی با بیان اینکه، اگر انعطاف لازم را در مذاکرات نداشتیم، مذاکرات در همان ابتدای کار به پایان می‌رسید، اضافه کرد: ما به دنبال ارتباط با تمام کشورها به جز رژیم اشغالگر هستیم و در این مسیر استوار خواهیم بود.

وی با اشاره به هیاهوی این روزها گفت: کارهای بزرگی که در‌ عرصه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی شکل گرفته دشمن را ناراحت کرده و به دنبال آسیب زدن است که خنثی خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: شرایط و اتفاقات باید برای مردم روشنگری شود البته مردم هوشیارند و می‌دانند کسانی که قرآن آتش‌ می‌زنند، آمبولانس آتش می‌زنند، مسجد آتش می‌زنند به دنبال انتقاد و مطالبه‌گری نیستند بلکه به دنبال ایجاد نا امنی و تفرقه افکنی هستند.

حسینی افزود: ما باید از زحمات همه کسانی که برای مردم خدمت می‌کنند تقدیر کنیم و قدردان این افراد باشیم.

وی بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید قدردان زحمات مسوولین باشیم و نگذاریم دشمنان تاریخ و خدمات دولت و نظام را تحریف کنند؛ منافع مردم و جامعه بر هر چیزی ارجعیت دارد و ما به دنبال خدمت به مردم هستیم و در این راه استوار خواهیم بود.

منبع: فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه