شناسه: 90585

عملیات ضد صهیونیستی مقاومت فلسطین در گذرگاه الجلمه در جنین

در عملیات جدید ضد صهیونیستی مقاومت فلسطین در گذرگاه الجمله در شهر جنین ، یک افسر صهیونیست کشته شد. دو عامل فلسطینی این عملیات نیز در تبادل آتش به شهادت رسیدند.
به گزارش جهت پرس، 

 منابع خبری رژیم صهیونیستی به صورت رسمی کشته شدن یک افسر ارتش این رژیم را در جریان عملیات ضد صهیونیستی بامداد امروز  نزدیک گذرگاه «الجلمه» در شمال جنین تائید کردند.

برخی منابع هم از زخمی شدن 6 نظامی صهیونیست در این درگیری‌ها خبر می دهند؛ خبری که منابع دیگر فلسطینی هنوز آن را تائید نکردند.

گذرگاه الجمله تا جمعه بسته شد

پایگاه عبری زبان «والا» گزارش داد که مبارزان فلسطینی با نصب کمین در میسر نظامیان صهیونیست  در نزدیکی روستای الجمله ،  به روی نظامیان این رژیم تیراندازی کردند.

در پی این عملیات ارتش رژیم صهیونیستی این گذرگاه را تا روز جمعه منطقه بسته اعلام کرد.

شهدای الاقصی مسئولیت این عملیات را بر عهده گرفت

همزمان گردان‌های شهدای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی مسئولیت این عملیات ضدصهیونیستی را برعهده گرفت.

در پی این عملیات دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، به حالت آماده باش درآمده‌اند.

منابع فلسطینی از شهادت عاملان این عملیات ضدصهیونیستی در تبادل آتش با نظامیان رژیم صهیونیستی خبر دادند.  منابع فلسطینی هویت این دو فلسطینی را أحمد ایمن و عبد الرحمن هانی عابد اعلام کردند که ساکن شهرک «کفرذان» در غرب جنین بودند.

حمله به ایست بازرسی اسرائیل این بار در نابلس

در همین ارتباط، مبارزان فلسطینی صبح امروز ایست بازرسی «صره» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی در شهر نابلس را به گلوله بستند.

از جزئیات بیشتر این حمله گزارش بیشتری منتشر نشده است.

برچسب ها

ثبت دیدگاه