شناسه: 68372

پیوستن رونالدو به ناپولی منتفی است

یک رسانه معتبر ایتالیایی مدعی شد که رونالدو شانسی برای حضور در ترکیب تیم تحت‌هدایت لوچانو اسپالتی ندارد.
به گزارش جهت پرس، 

کریستیانو رونالدو که به دنبال حفظ و ارتقای رکورد‌های فردی خود در لیگ قهرمانان اروپاست، در پی پیوستن به تیمی است که این فصل در این تورنمنت حضور دارد، برای همین ژرژ مندز مدیر برنامه‌هایش را مأمور کرده تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری در تاریخ یکم سپتامبر (۱۰ شهریور) راهی برای خروج او از منچستریونایتد پیدا کند.
 
روزنامه ایتالیایی «ایل‌ماتینو» چاپ ناپل خبر داد؛ ژرژ مندز بار دیگر سراغ ناپلی‌ها رفته و کریستیانو رونالدو را به ناپولی با فرمول انتقال قرضی بدون هزینه برای آن‌ها (تن‌ها پرداخت دستمزد برنده پنج توپ طلا برعهده ناپولی باشد) پیشنهاد داده و این پیشنهاد ربطی به علاقه منچستریونایتد برای جذب ویکتور اوسیمهن مهاجم نیجریه‌ای این تیم ایتالیایی ندارد.
 
روزنامه ایتالیایی «کویره دلاسِرا»، اما مدعی شد در صورت ماندن ویکتور اوسیمهن در ناپولی و با توجه به اینکه تنها دو روز تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری باقی مانده، شانسی برای پیوستن رونالدوی ۳۷ ساله به جمع آبی‌پوشان ناپل وجود ندارد.
 
کریستیانو که یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، پیش از این بحث پیوستن او به تیم‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید، دورتموند، چلسی و اسپورتینگ لیسبون مطرح بود که همه این باشگاه‌ها عملی شدن چنین انتقالی را رد کردند.
 
رونالدو که تابستان گذشته پس از ۱۲ سال به منچستریونایتد بازگشت و فصل گذشته هم آمار ۲۴ گل زده را در ۳۹ بازی را از خود بر جا گذاشت، این فصل هنوز پایش به گلزنی باز نشده است.

برچسب ها

ثبت دیدگاه