شناسه: 67132
توسط جوانان مومن انقلابی صورت گرفت

خنثی سازی پروژه حمله به مسجد سالار شهیدان

درایت و اقدام به موقع جوانان مومن و انقلابی، از تخریب مسجد و پروژه ای که با هدایت ضد انقلاب و مسیح علینژاد کلید خورده بود ناکام ماند.
به گزارش جهت پرس، 

پس از رقص و پایکوبی و فحاشی مسیح علینژاد به ساحت سالار شهیدان؛ پروژه حمله به مساجد و مراسم عزاداری اهل بیت عصمت و طهارت کلید خورد.

در شب سوم شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) عده ای فریب خورده با هدایت مزدوران غرب و مسیح علینژاد با حمله به مسجد سالار شهیدان واقع در فلکه دوم صادقیه و تخریب اموال مسجد اقدام به فحاشی و اهانت به حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم علم الهدی، روحانی مورد وثوق نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده و همچنین با تجمع در جلو درب هیئت منتظران قائم آل محمد(عج) سعی در برهم زدن مراسم شب سوم شهادت آقا ابا عبدالله حسین(ع) داشتند که با هوشیاری، درایت و اقدام به موقع جوانان مومن و انقلابی، از تخریب مسجد و اهانت به روحانی معزز جلوگیری و با این اقدام، پروژه ای که با هدایت ضد انقلاب و مسیح علینژاد کلید خورده بود ناکام ماند.

عکس

رسانه های غرب‌زده با رهبری مسیح علینژاد از همان ابتدای برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم به دنبال تحریک افکار عمومی بودند و با حربه های مختلف خواهان برهم زدن مراسم عزاداری عاشقان امام حسین ع بودند. توهین به مقدسات و روحانیون از روش های جدید دشمنان است تا با فریب مردم دوگانگی را در نظام جمهوری اسلامی رقم زنند.

 باتوجه به اینکه روحانیون در مساجد ادامه دهنده راه پیامبران و اسلام هستند، توهین به آنها همانند توهین به مقدسات است. اهل بيت پيامبر و امامان معصوم عليهم السلام از جايگاه بس رفيعی در پيشگاه خداوند برخوردارند كه برای افراد عادی قابل تصور نيست، اين ها واسطه های فيض و آبروداران نظام هستی می باشند. نیروهای انقلابی و مردمی به حمایت از روحانی مسجد به پا خواستند و اجازه ندادند تا افراد غرب‌زده و تحت تاثیر مسیح علینژاد به مقدسات و لباس روحانیت توهین کنند.

عکس

رسول خدا فرمود: «مَنْ أَکْرَمَ أَوْلَادِی فَقَدْ أَکْرَمَنِی؛ هر کس فرزندان مرا اکرام کند، همانا خودم را مورد تکریم قرار داده است.
 

تصاویر مربوط به این اقدامات وحشیانه در فضای مجازی  منتشر شده که در فیلم فردی ادعا می کند که در 14 سالگی توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده و مدام به روحانی توهین کرده و خواستار بیرون کردن روحانی از مسجد می شود. متاسفانه بخش های زیادی از مسجد توسط این افراد تخریب شد که در شب سوم آقا امام حسین این رفتار یزیدانه نشان دهنده وقاحت این معاندان است.
 

Video file

حال انتظار می‌رود نهادهای امنیتی عوامل حمله به مسجد، عوامل تحریک کننده و بانیان این اقدام سخیف را شناسایی و نسبت به بازخواست این آشوب گران غرب‌زده هرچه زودتر اقدامات لازم را انجام دهند. مزدوران ضد انقلاب بدانند جوانان مومن انقلابی سد راه آنها قرار خواهند گرفت و اجازه نمی دهند دشمنان اسلام به اهداف پلید خود برسند.

منبع: یکتا

برچسب ها

ثبت دیدگاه

ناشناس | یکشنبه, 05/23/1401 - 13:17 | | پاسخ | پیوند ثابت
اگه با اینها برخورد محکم و قوی بشه دیگه جرات نمیکنند اینجوری ابروی امام جماعت مسجدی رو ببرند به مسجد و مقدسات مردم توهین کنند و در کمال وقاحت از این کارهاشون فیلم هم بگیرند متاسفانه چون با اینا مماشات میشه پرو شدن خیال برشون داشته ، کثافتای حرامی