شناسه: 66686

نماینده مجلس: آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد، گفت: با آمریکا فقط باید با اقتدار رفتار کرد و مقابل زورگویی‌های او ایستاد.
به گزارش جهت پرس، 

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید گفت: بهترین کار مقابل تحریم‌های آمریکا رفتار مقتدرانه است و آمریکا باید بداند که اگر ما را تحریم کند با این قبیل اقدامات برابرش خواهیم ایستاد.

وی افزود: واقعیت این است که آمریکا به جز زبان زور زبان دیگری را نمی‌فهمد و نباید مقابل تحریم‌ها فشارها و زورگویی‌هایش با زبان ملایم رفتار کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید نیز اقدامی در جهت احقاق حقوق ملت‌ ایران است.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید در راستای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران انجام شده و اقدامی کاملا قانونی است.

وی افزود: آمریکا باید بداند توسعه فناوری هسته‌ای به همین مقدار هم در ایران محدود نمی‌شود و ما به توسعه صنعت هسته‌ای خود ادامه خواهیم داد و این مسیر ادامه پیدا می‌کند و توقفی در کار نیست.

برچسب ها

ثبت دیدگاه

واقع گرا | جمعه, 05/14/1401 - 15:26 | | پاسخ | پیوند ثابت
شما که قوی هستید ابر قدرت هستید،آمریکا را نابود کنید تا زبان زور ابر قدرتی مثل شما را درک کند ،جمع کنید بیسوادهای حرف مفت زدنهای دروغگو چقدر توهم بسه به خدای بزرگ قسم شماها فق زورتان به جوانان ودختران ایران میرسه،جرائت درگیری با افغانستان،آذربایجان ،بحرین امارات را ندارید