شناسه: 66570

رونالدو رکورددار فحش خوردن در فضای مجازی

ستاره پرتغالی تیم منچستریونایتد به همراه هری مگوایر مدافع این تیم، رکوردار هدف پیام‌های توهین آمیر در فضای مجازی شدند.
به گزارش جهت پرس، 

کریستیانو رونالدو و هری مگوایر در صدر لیست دریافت بیشترین تعداد توییت توهین‌آمیز قرار گرفتند. در این فهرست که مربوط به توییت‌های منتشرشده بین تاریخ ۱۳ آگست ۲۰۲۱ تا ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲ است فوق‌ستاره پرتغالی مجموعا ۱۲۵۲۰ توییت با محتوای توهین داشته است. نکته جالب در خصوص این فهرست حضور ۸ بازیکن منچستریونایتد رد بین ۱۰ نفر اول است که به خوبی عصبانیت هواداران این تیم را نشان می‌دهد.

پس از رونالدو مدافع تیم منچستریونایتد یعنی هری مگوایر با ۸۹۵۴ توییت قرار دارد. از این تعداد، ۲۹۰۳ مورد در تاریخ ۷ نوامبر پس از عذرخواهی مگوایر از هواداران بعد از شکست  دو بر صفر مقابل منچسترسیتی ارسال شده است.

مارکوس رشفورد، برونو فرناندز، هری کین، فرد، جسی لینگارد، جک گریلیش، پل پوگبا و دیوید دخیا هم در رده‌های سوم تا دهم هستند.

نزدیک به سه چهارم فوتبالیست‌های لیگ برتر در فصل قبل در توئیتر پیام‌های توهین آمیزی دریافت کردند.  

این گزارش که توسط موسسه آلن تورینگ و آفکام و با استفاده از فناوری جدید ماشینی انجام شده است، ۲.۳ میلیون پیام ارسال شده به بازیکنان لیگ برتر را در پنج ماه اول فصل قبل تجزیه و تحلیل کرده است.  ۶۰ هزار پست توهین آمیز تلقی می‌شد که ۶۸ درصد از بازیکنان در لیگ برتر حداقل یک پیام توهین آمیز دریافت کردند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه