شناسه: 63552
در یادواره ۵۷ شهید روستای حسین‌آباد مطرح شد؛

وزیر دادگستری: در اجرای مردمی‌سازی یارانه‌ها یک عذرخواهی بدهکاریم/ مردم اذیت شدند

وزیر دادگستری گفت: ما یک شرمندگی و عذرخواهی به مردم بدهکاریم که به واسطه اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها اذیت شدند.
به گزارش جهت پرس، 

امین‌حسین رحیمی، وزیر دادگستری در یادواره ۵۷ شهید والامقام روستای حسین‌آباد شاملو از توابع بخش جوکار شهرستان ملایر با بیان اینکه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها قابل قبول نیست و باید کنترل شود، اظهار کرد: دولت مصمم است تسلط خود بر بازار را افزایش دهد.

رحیمی با اشاره به برگشت قیمت‌ کالاها به پایه قیمت‌ مصوب ۳۱ اردیبهشت ماه تصریح کرد: تولیدکنندگان بدون اجازه سازمان حمایت از تولید و مصرف‌کنندگان اجازه افزایش قیمت را ندارند. وی بیان کرد: دولت شبانه‌روز به فکر مردم است و تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته تا از افزایش قیمت‌ها و بی‌نظمی جلوگیری کند.

رحیمی با اشاره به اینکه دولت هرگز اجازه نمی‌دهد مردم ناراحت و آزرده خاطر شوند، افزود: مشکلات زیاد است و به برکت خون شهدا و با همراهی مسئولان و مردم، این مشکلات کم خواهد شد. وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه ما برای کاهش مشکلات شب و روز نمی‌شناسیم، گفت: مقام معظم رهبری، رییس جمهور و تمامی مسئولان تدبیر می‌کنند تا امورات کشور به درستی انجام شود.

وی مطرح کرد: به عنوان عضوی از دولت شهادت می‌دهم که دولت سیزدهم که خود را دولتی مردمی و انقلابی می‌داند، تمام تلاشش بر این است تا امنیت، آسایش و معیشت مردم را تامین کند. وزیر دادگستری گفت: ما یک شرمندگی و عذرخواهی به مردم بدهکاریم که به واسطه اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها اذیت شدند. رحیمی ادامه داد: هیچ علاج و چاره‌ای جز اصلاح ارز ترجیحی و مردمی‌سازی یارانه‌ها نبود و رئیس جمهور آبروی خود را برای اجرای درست این طرح گذاشت.

منبع: ایسنا

برچسب ها

ثبت دیدگاه