شناسه: 63021
همزمان با معارفه رئیس جدید سازمان اطلاعات سپاه؛

اولین مأموریت حاج کاظم در قلب اسرائیل/ اهل فن شگفتی آتش‌سوزی در تاسیسات پشتیبانی حیفا را درک می‌کنند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از وقوع انفجار و آتش سوزی گسترده در تأسیسات پشتیبانی در حیفا خبر دادند.  این تأسیسات حاوی مواد خطرناکی است اما این حادثه همزمان با معارفه رئیس جدید سازمان اطلاعات سپاه چه پیغامی دارد؟
به گزارش جهت پرس، 

رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع انفجار و آتش سوزی گسترده در تأسیسات پشتیبانی در حیفا خبر دادند.  این تأسیسات حاوی مواد خطرناکی است. هنوز علت آتش سوزی، شمار تلفات و میزان خسارات اعلام نشده است اما به نظر می‌رسد این تحولات به تقابل محور مقاومت و رژیم اشغالگر قدس مرتبط باشد.

طبیعی است زمانی که به رئیس جدید، ماموریت «تمرکز اقدامات ضد امنیتی» در «محیط داخلی» اسرائیل ابلاغ می‌شود، شاهد افزایش حوادث این چنینی در فلسطین اشغالی باشیم، اما «حاج کاظم» در اولین اقدام عملیاتی تحت فرماندهی خود که به خوبی و با موفقیت انجام شد، فراتر از انتظار ظاهر گشت. رفتن سراغ انبار مواد شیمیایی با پروتکل حفاظتی سطح یک در حیفا به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست؛ پیش از این حزب الله هدف‌گیری این پرونده را صرفا با «موشک» تهدید کرده بود. فقط اهل فن، شگفتی دست‌یابی به نتیجه «عملیات نظامی» از طریق «ماموریت امنیتی» را درک می‌کنند.

ثبت دیدگاه

منوچهر | یکشنبه, 04/05/1401 - 14:03 | | پاسخ | پیوند ثابت
اولااینکه عده ای مثلاحزب اللهی به نیابت ازاطلاعات سپاه مسئولییت این انفجاربه عهده میگیرن ومتوجه پیامدهای اون نیستن مایه تاسف!ثانیامگرانجام چنین کاری خریدازبغالی سرکوچه است که فی الفورانجام بشه؟