شناسه: 59166

علت اعتصاب رانندگان بی آر تی BRT تهران / حضور زاکانی شهردار تهران در بین اعتصاب کنندگان

رانندگان معترض نسبت به عدم پرداخت چهار درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور و همچنین عدم اجرای مصوبه مزد شورای عالی کار و عدم اعمال افزایش ده درصدی حقوق کارگران شرکت واحد اعتراض دارند.
به گزارش جهت پرس، 

رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، در اعتراض به خلف وعده مسئولان و نادیده گرفتن معضلات معیشتی این صنف، در خطوط خاوران، علم و صنعت، بیهقی (میدان آرژانتین) و پایانه آزادی، دست به اعتصاب زده و ارائه خدمات به مسافران را متوقف کردند.

رانندگان معترض نسبت به عدم پرداخت چهار درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور و همچنین عدم اجرای مصوبه مزد شورای عالی کار و عدم اعمال افزایش ده درصدی حقوق کارگران به نسبت افزایش ۵۷ درصدی حقوق کارگران بخش خصوصی شرکت واحد اعتراض دارند.
پس از اعتصاب رانندگان اتوبوس شرکت واحد، علیرضا زاکانی شهردار تهران که قرار بود در نشست نخبگانی منطقه یک تهران حاضر شود به جلسه با آنها رفت و با نماینده این رانندگان به گفتگو نشست.

به گفته شرکت واحد اتوبوسرانی شرایط ویژه‌ای رخ داده و قادر به توضیح دلیل این وضعیت نیستند، اما قرار است اتوبوس و خودروهای جدید برای خدمت رسانی به مردم ارسال شود.

برچسب ها

ثبت دیدگاه