شناسه: 55295

فوت ۴۳۱ نفر در تصادف رانندگی تعطیلات نوروزی تاکنون

جانشین رئیس پلیس راهور با اشاره به اینکه آمار تصادفات جاده‌ای علیرغم کاهش به نسبت نوروز سال گذشته ولی کماکان نگران کننده است، گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون ۴۳۱ نفر در شهر و جاده بر اثر تصادف کشته شده‌اند.
به گزارش جهت پرس، 

سردار سید تیمور حسینی در تشریح وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور و همچنین زمان تصادفات در ایام نوروز، اظهار کرد: بیشترین زمان وقوع تصادفات از ساعت 1600 الی 2000
و از ساعت 1201 الی 1600 بوده، همچنین از ابتدای اجرای طرح و مقایسه با نوروز سال گذشته تغییرات تردد 48 درصد ثبت شده است.

وی در ارتباط با وضعیت جوی جاده‌ها، افزود: بارش باران و در جاده‌های کوهستانی بصورت برف در برخی جاده‌های استانهای شمال غربی کشور در این چند روز را شاهد بوده‌ایم.

جانشین رئیس پلیس راهور  همچنین درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها، تصریح کرد: در این بخش نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) از شهرستانک تا گچسر  و مسیر(شمال به جنوب) از مرزن آباد تا میانک
 ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) محدوده شهرستانک و جاده هراز در محدوده آب اسک بوده‌ایم و تمامی محدودیتهای تردد جاده‌ای روز قبل برداشته شده و مسیرها باز هستند.

به‌ گفته این مقام انتظامی‌؛ آمار تصادفات جاده‌ای علیرغم کاهش به نسبت نوروز سال گذشته ولی کماکان نگران کننده است به طوری که از روز 25 اسفند تاکنون 431 نفر در شهر و جاده بر اثر تصادف کشته شده‌اند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه