شناسه: 54384
در اجلاس نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی مطرح شد؛

حمایت همه جانبه مجلس از تولید و تجارت

برخی نمایندگان مجلس از برنامه های نهاد قانونگذار برای حمایت همه جانبه از تولید و تجارت خبر دادند.
به گزارش جهت پرس، 

 به نقل از دبیرخانه همایش نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی، پنجمین اجلاس سراسری نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید با رویکرد رضایتمندی مشتری و با محوریت افزایش سطح رضایت مندی و رسیدن به وفادارسازی مشتریان ۱۸ اسفند ماه در سالن همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

این اجلاس با حضور مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، حسین‌حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس و هادی قوامی معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر در این اجلاس بر حمایت از کارآفرینان تاکید کرده و معتقد بودند قوانین مصوب مجلس در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از واسطه گری بوده است.

همچنین مجلس بر راهکارهای بازگشایی بازارهای صادراتی و بهای بیشتر به تولیدکنندگان و جلوگیری از واردات در شرایط تولید داخل تأکید دارد.

لازم به ذکر است که مجلس برای کارخانه‌هایی که مولد نیستند مالیات در نظر گرفته است که تا جای ممکن از واسطه گری جلوگیری کند.

در این اجلاس از میان سازمان‌های حاضر در ۱۴ گروه تعیین شده توسط خزایی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس کمیته علمی اجلاس ارزیابی‌هایی شد که در نهایت ۵۰ سازمان مورد تجلیل قرار گرفتند.

این مراسم با سخنرانی خزایی و ممیز اعضای هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در پنل اول اجلاس آغاز و سپس با سخنرانی قوامی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به پایان رسید.

منبع: مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه