شناسه: 52991
همزمان با سالگرد ابلاغیه رهبر معظم انقلاب

هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی فردا برگزار می‌شود

هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «مسکن؛ پیشران تولید»، یکشنبه ۱ اسفند ماه و در ایام مقارن با سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، در وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.
به گزارش جهت پرس، 

در ادامه برگزاری هفت همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «مسکن؛ پیشران تولید» روز یکشنبه ۱ اسفند ماه در ایام مقارن با هشتمین سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، از ساعت ۸ تا ۱۸ در وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود.

این همایش که معتبرترین رویداد اقتصاد مقاومتی در کشور است، توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی به عنوان دبیرخانه همایش، وزارت راه و شهرسازی، کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی و با همکاری دیگر نهادها و دستگاه‌های دولتی برگزار می‌شود.
 

سخنرانان اصلی هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن و محمدصالح شکوهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان دبیر علمی همایش، سخنرانان افتتاحیه هشتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی هستند.

همچنین در این همایش سه نشست تخصصی با موضوعات «تامین مالی ساخت ۴ میلیون مسکن در طرح نهضت ملی مسکن»، «قواعد تولید انبوه مسکن مبتنی بر الگوهای بهینه شهرسازی» و «واکاوی مالیات بر عایدی مسکن» برگزار می‌شود که با ارائه مقالات برتر و بحث و بررسی کارشناسی موضوعات همراه است.

پوستر و برنامه همایش در زیر قابل مشاهده است:

اقتصاد مقامتی


این همایش به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حداقل افراد برگزار و به صورت زنده نیز در بستر سایت آپارات همایش و در اینستاگرام  مسیر اقتصاد پخش می‌شود.

کمیته علمی این همایش را آقایان اقبال شاکری عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر و عضو کمیسیون عمران مجلس، مهدی موحدی بک‌نظر عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد و مشاور رئیس کل سازمان امور مالیاتی، حسین درودیان پژوهشگر اقتصادی و مدرس دانشگاه، محمدصالح شکوهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و هادی عباسی پژوهشگر اقتصاد و مشاور وزیر اسبق راه و شهرسازی تشکیل می‌دهند.

منبع: مسیر اقتصاد

برچسب ها

ثبت دیدگاه