شناسه: 52768
توضیحات وکیل استقلال درباره وضعیت سربازی دو بازیکن این تیم؛

بعضی جریان‌ها به دنبال پرونده‌سازی برای استقلال هستند!

معاون حقوقی باشگاه استقلال می گوید این باشگاه بدون هیاهو و در آرامش موضوعات مورد نظر را پیش برده و به نتیجه می رساند.
به گزارش جهت پرس، 

موضوع خدمت سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند از روز گذشته دوباره به بحث داغ فوتبال تبدیل شده است. فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال درباره وضعیت این دو بازیکن گفت: بر خلاف روندی که برخی جریان ها به منظور حاشیه سازی برای استقلال در پیش گرفته اند و با جنجال و هیاهو به دنبال پرونده سازی برای صدرنشین مقتدر لیگ هستند مجموعه باشگاه بدون سر و صدا و با رویکردی حرفه ای موضوعات مورد نظر را دنبال می‌کند و انشاالله نتیجه مطلوب هم حاصل خواهد شد.

او ادامه داد: ظاهرا بعضی ها که خودشان سابقه مناسبی در موضوع خدمت سربازی برخی از بازیکنان ندارند نگران شرایط دو مدافع استقلال شده اند، البته با توجه به اقتدار و صدرنشینی استقلال این نگرانی ها طبیعی است چون در زمین مسابقه حریف نمی شوند و باید به اینگونه حاشیه سازی ها متوسل شوند.

معاون حقوقی باشگاه استقلال همچنین گفت: حقیقت این است که از چند ماه پیش بررسی موضوع از نظر ظرفیت های قانونی آغاز شده اقدامات لازم را انجام داده این و بر اساس همین ظرفیت ها در انتظار حصول نتیجه مطلوب هستیم. آقای محمودزاده هم در توضیحات خودشان اشاره کردند که: «بازیکنانی که در تیم‌های غیرنظامی فعالیت دارند، می‌توانند زمان اعزام را با هماهنگی نیروهای مسلح و حوزه نظام وظیفه به تعویق بیندازند.».

سمیعی در بخش پایانی صحبت‌های افزود: ما هم اقدامات لازم را بر همین اساس دنبال می کنیم و تحت تاثیر جو سازی ها قرار نمی گیریم. اینگونه تحرکات هم هیچ گونه تاثیری در مسیر حرکت استقلال ایجاد نخواهد کرد و نمی توانند آرامش صدرنشین را بر هم بزنند.

منبع: خبر آنلاین

برچسب ها

ثبت دیدگاه