شناسه: 52424

احتمال جدایی رونالدو از یونایتد

نشریه دیلی استار انگلیس مدعی شد کریستیانو رونالدو قصد دارد با مدیر برنامه اش درباره احتمال جدایی از منچستریونایتد در پایان فصل مذاکره کند.
به گزارش جهت پرس، 

در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کریستیانو رونالدو بعد از سه فصل حضور در یوونتوس خواهان جدایی از این تیم شد. در ابتدا گفته می‌شد که فوق ستاره پرتغالی در آستانه پیوستن به منچستر سیتی قرار دارد اما نهایتاً رونالدو در چرخشی عجیب به تیم سابق و محبوب خود یعنی منچستر یونایتد بازگشت.

هفته های آغازین حضور کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد فوق العاده سپری شد و او نشان داد که در این سن و سال نیز در فرم خوبی به سر می‌برد. با این حال نوسان زیاد تیم اوله گنار سولسشر که نهایتاً باعث اخراج این سرمربی نروژی شد، گریبان رونالدو را هم گرفت و او نیز از بهترین فرم خود فاصله گرفت.

بعد از جدایی سولسشر و روی کار آمدن رالف رانگنیک نه تنها اوضاع برای رونالدو بهتر نشده بلکه به نظر می‌رسد که تنش‌هایی بین این دو نفر نیز وجود دارد. از طرف دیگر فوق ستاره پرتغالی در هفته‌های اخیر با برخی مصدومیت ها نیز دست و پنجه نرم کرده است.

این اوضاع نه چندان خوب کریستیانو رونالدو در اولدترافورد باعث شده که طی هفته های اخیر شایعاتی در رابطه با احتمال جدایی او از منچستریونایتد به گوش برسد. در همین راستا نشریه دیلی استار انگلیس گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که برنده پنج باره توپ طلا قصد دارد به زودی مذاکراتی را با مدیر برنامه‌هایش رغم انجام داده تا در مورد آینده اش در یونایتد تصمیم گیری کند. در واقع اصلا بعید نیست که رونالدو در پایان فصل تصمیم به جدایی از یونایتد بگیرد.

منبع: خبر آنلاین

برچسب ها

ثبت دیدگاه