شناسه: 52121

دردسر بزرگ برای رونالدو در پرونده تجاوز به مدل آمریکایی

ممکن است مشکلات جدیدی در انتظار کریستیانو رونالدو در خصوص پرونده مربوط به کاترین مایورگا باشد.
به گزارش جهت پرس، 

کریستیانو رونالدو چهار سال قبل به تجاوز به کاترین مایورگا در اتاقی در یک هتل در لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ متهم شده بود. حالا نشریه میرر مدعی شد این ستاره پرتغالی نگران دردسرهای تازه این پرونده بوده و قصد دارد کاری کند اسناد پلیس در اختیار رسانه ها قرار نگیرد. در حقیقت رونالدو در تلاش است اجازه ندهد روزنامه نیویورک تایمز به اسنادی که در اختیار پلیس لاس وگاس است دسترسی پیدا کند.

این اتهام برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ پس از تحقیقات مجله آلمانی اشپیگل و اطلاعات به دست آمده توسط وب سایت فوتبال لیکس در رسانه ها عنوان شد. رونالدو ۱۲ سال پیش با خانم مایورگا با مبلغ ۳۷۵ هزار پوند به توافق رسید تا او از شکایت خود صرف نظر کند، اما این زن آمریکایی در سال ۲۰۱۸ دوباره تصمیم به پییگیری حق و حقوق خود گرفت.

 تیم وکلای حقوقی رونالدو استدلال می کند که این اطلاعات به طور غیرقانونی در اختیار فوتبال لیکس قرار گرفته و در حقیقت این نقض حقوق موکل بوده است. البته وکلای خانم کاترین مایورگا نیز قبول دارند که اطلاعات پرونده نباید تا رای نهایی به انتشار عمومی برسد و در این مورد با وکلای رونالدو هم عقیده هستند.

اما آنها معتقدند که اسناد باقی مانده که گفته می شود بیش از ۴۰۰ صفحه است، باید در اختیار نشریه معروف نیویورک تایمز قرار گیرد. اما رونالدو نگران است که رسیدن پرونده به دست این رسانه، دردسرهای جددید در سال های پیش رو برای او درست کند.

قاضی جنیفر دورسی در روز سه‌شنبه به استدلال‌ حقوقی هر دو طرف در دادگاه رسیدگی خواهد کرد و جلسه نهایی در مورد تلاش‌ رونالدو برای دور نگه داشتن پرونده‌ها از دید رسانه ها، برای تاریخ دیگری برنامه‌ریزی شده است. کاترین مایورگا خواهان ۵۶ میلیون پوند غرامت از رونالدو شده و ستاره پرتغالی هرگز حاضر به پرداخت چنین رقم هنگفتی نیست.

منبع: ورزش سه

برچسب ها

ثبت دیدگاه