شناسه: 50691

خطیب جمعه تهران: دشمن بیشتر از ما به توافق نیاز دارد/ مدیر غیرتمند نمی‌تواند ۱۵ برابر دیگران حقوق بگیرد

خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای با تدبیر و حکمت و غیرت دینی طراحی‌های دشمن را زمین‌گیر کند تا این تحریم‌های ظالمانه از سر راه ملت برداشته شود.
به گزارش جهت پرس، 

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری خطیب نمازجمعه تهران در بخشی از خطبه‌های امروز به موضوع حقوق‌های نجومی اشاره و اظهار داشت: چیزی که ملت ما را رنج داده و می‌دهد خبر زشت حقوق‌های نجومی است که این مسأله باید با دقت بررسی شود و دولت نیز موضوع را پیگیری کند.

وی افزود: خبرهای خوبی از رهگیری حقوق‌های نجومی به گوش می‌رسد و بیشتر این پدیده نامناسب رنج‌آور و آزاردهنده مربوط به شرکت‌های دوزیست و خصولتی است.

خطیب نمازجمعه تهران گفت: در این شرکت‌های خصولتی که نه خصوصی هستند و نه دولتی برداشت‌های ناصوابی صورت می‌‌گیرد که از هیچ مدیر غیرتمند و مؤمنی برنمی‌آید که ۱۵ برابر بیشتر حقوق بگیرد که این مسأله نیاز به اصلاح دارد. بنابراین باید این شرکت‌ها و دستگاه‌های ویژه‌خوار در طراحی جدید مورد اصلاح قرار گیرند.

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری با اشاره به مذاکرات ایران و 1+4 گفت:‌ در سیاست خارجی وقتی ملت ایران پشتوانه تیم مذاکره‌کننده هستند بنابراین تیم مذاکره‌کننده ایرانی نباید بترسد و غیرتمندانه حاضر شده و با توکل به خدا و با تدبیر و حکمت دشمن را زمین‌گیر کرده و این تحریم‌های ظالمانه را از سر راه بردارد.

وی با تأکید بر این جمله که نباید مذاکرات فرسایشی شود، در عین حال گفت: دشمن به این توافق بیشتر از ما نیاز دارد بنابراین ما عجله‌ای نداریم چرا که باید با دقت و غیرت مذاکرات دنبال شود.

منبع: فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه