شناسه: 50680

برف و باران جاده‌های مازندران را دربر گرفت

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده های مازندران در بالا دست برفی و در پائین دست بارانی است.
به گزارش جهت پرس، 

سرهنگ یداله جهان تاب با بیان اینکه شرایط جوی همه جاده های مازندران هم اکنون برفی و بارانی است، اظهار کرد: بارش برف و باران در جاده های مازندران از دیشب آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

وی از بارش برف در ارتفاعات ولی‌آباد جاده کندوان خبر داد و افزود: مناطق پائین دست این جاده بارانی است و در ارتفاعات نیز با مه همراه است.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه همچنین گردنه امام‌زاده هاشم جاده هراز نیز برفی و با مه همراه است و بقیه مناطق این جاده بارانی است، گفت: جاده‌های سوادکوه و کیاسر نیز بارانی است و سطح جاده ها نیز خیس و لغزنده است.

جهان تاب شرایط جوی جاده‌های کناره مازندران از رامسر تا گلوگاه را بارانی اعلام و تصریح کرد: جاده‌های مازندران به گیلان و مازندران به گرگان نیز بارانی است و باتوجه به شرایط جوی، رانندگان و مسافران با حوصله رانندگی کنند.

وی با بیان اینکه از رانندگان و مسافران انتظار می‌رود تا با رعایت قوانین و توجه به هشدارهای پلیس به سفر خود در جاده‌های مازندران ادامه بدهند، یادآوردشد: از همه رانندگان درخواست می‌شود تا از تجهیزات زمستانه استفاده کنند و از سیستم گرمایشی خودرو نیز مطمئن باشند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه