شناسه: 49854
رئیس کدام فدراسیون گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است؟

باران چشمه: وضعیت بدهی‌های پرسپولیس طوری نیست که کسی بخواهد به این باشگاه برود/ آجورلو گفت بیا، کمکت می‌کنم

مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی مدعی شد وزیر ورزش به او پیشنهاد مدیریت پرسپولیس را داده، اما آن را نپذیرفته است
به گزارش جهت پرس، 

 مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی که میهمان برنامه ورزش و مردم بود در بخشی از صحبت‌های خود در واکنش به مطرح شدن نامش به‌عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: آقای سجادی به بنده پیشنهاد داد که بیایم و به این باشگاه کمک کنم و من خواهش کردم که در ورزش زورخانه‌ای بمانم و علاقه‌مند هستم که به کارم در این فدراسیون ادامه بدهم.

وی در پاسخ به این پرسش که پس این مسئله هنوز منتفی نشده و او همچنان گزینه وزارت ورزش است، اظهار داشت: آقای وزیر محبت دارد که من به آنجا (پرسپولیس) بروم، اما واقعیت این است که ورزش زورخانه‌ای، ورزش ملی ما محسوب می‌شود و آنقدر کار عقب مانده دارد که شخصاً دوست دارم در این فدراسیون بمانم، اما باید ببینیم در نهایت خواست خدا چیست.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در واکنش به اینکه کار در فوتبال و باشگاه‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس هم سخت است و شاید به این دلیل دوست ندارد به پرسپولیس برود، خاطرنشان کرد: من در هیئت مدیره باشگاه پاس بودم و وضعیت باشگاه‌های فوتبالی را می‌دانم. با این حال وضعیت بدهی‌های باشگاه پرسپولیس طوری نیست که آدم بخواهد به آنجا برود. از طرفی فکر می‌کنم افراد شایسته‌تری از من هستند که در پرسپولیس کار کنند و از وزیر خواهش کردم فرد دیگری را انتخاب کند.

باران چشمه همچنین با اشاره به حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال و وضعیت این باشگاه گفت: وضعیت استقلال اکنون سر و سامان دارد و آقای آجورلو واقعاً یک مدیر فوتبالی است. او پیشنهاد کرد من هم به پرسپولیس بروم و گفت مرا کمک می‌کند، اما افراد دیگری هستند که در این جایگاه کمک کنند. انصافاً حضور در باشگاه پرسپولیس با روحیات من سازگار نیست.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

سرخ ترین سرخ ها | شنبه, 10/11/1400 - 08:18 | | پاسخ | پیوند ثابت
هر چه زود تر باید به فکری کنن
پول تزریق کنن به باشگاه ها جج
رییس فدراسیون زورخونه میخواد چیکار کنه تو پرسپولیس
همون بهتر که نیومد