شناسه: 48063

سعیدمعروف به تیم ملی والیبال ایران باز می‌گردد؟

مسئولان فدراسیون والیبال برای بازگشت سعید معروف به تیم ملی چراغ سبز نشان داده اند.
به گزارش جهت پرس، 

سعید معروف، کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال کشورمان که فدراسیون جهانی والیبال به او لقب جادوگر را داده بود، پس از مسابقات المپیک توکیو با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم ملی خدا حافظی کرد تا کار خود را به عنوان مربی در آمریکا آغاز کند. پس از گذشت چهار ماه از رقابت‌های المپیک توکیو و فشرده بودن تقویم مسابقات سال آینده والیبال در رقابت‌های آسیایی و جهانی حرف‌هایی از دعوت دوباره کاپیتان معروف به تیم ملی به میان آورده شده اند. حرف‌هایی که می‌توانند باز هم کاپیتان را به تیم ملی برسانند.

میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: سعید معروف یکی از سرمایه‌های کم نظیر ورزش و والیبال ایران است و نمی‌شود این موضوع را کتمان کرد. سعید معروف هم خودش علاقه‌مند کمک به والیبال ایران است و هم فدراسیون والیبال علاقه‌مند است که از تجربیات و وجود این بازیکن استفاده لازم را بکند. قطعا هرجایی که ما ضرورت ببینیم و لازم بدانیم که پشتوانه‌ای همچون سعید معروف می‌تواند به تیم ملی کمک کند، از او برای حضور در تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

او افزود: از روحیات سعید معروف با خبر هستیم و می دانیم که خود او هم دوست دارد هر جایی که بتواند به تیم ملی والیبال ایران کمک کند . عرقی که معروف به تیم ملی دارد، بسیار مثال زدنی است و بدون شک اولویت این بازیکن افتخار آفرینی در تیم ملی خواهد بود؛ اما در خصوص حضور قطعی سعید معروف در تیم ملی والیبال، کادر فنی تیم ملی است که تصمیم می‌گیرد و هرگاه کادر فنی در این خصوص اعلام نظر کند بدون فوت وقت معروف را به تیم ملی فرا می‌خوانیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

ثبت دیدگاه